Něco pro chlapáky

Slečnou na úvodní fotce od Danči Xbone bych klidně mohla být já :-D.
Už přes týden držím totiž tu svoji zaručenou dietu. A dvakrát jsem dokonce cvičila! Bohužel zrovna u sebe nemám foťák. A kyblík s vodou. A ferrari...
Ale chtěla jsem upoutat vaši pozornost, muži, protože následující řádky budou o vás. Je tu listopad a s ním i genderově zaměřená mezinárodní kampaň Movember (spojení slov „moustache“ – knír a „November“ – listopad). Tím, že si necháte narůst v tento podzimní měsíc knírek, podpoříte osvětu týkající se rakoviny prostaty. Tento krok pomůže, ale zajít můžete ještě dál. Především přemluvte chlapáky nad 50 let ve svém okolí, ať zajdou na preventivní vyšetření. Prvním krokem je odběr krve, takže se netřeba bát. Pokud v knírku nevypadáte zrovna jako Freddie Mercury, ale chtěli byste celý projekt podpořit, existuje několik nadací, které se věnují výzkumu tohoto druhu rakoviny.

blog40_prostata

Vy, ženy, rozhodně nevynechávejte depilaci. Každá z nás není Eva Samková, přesto i u vás se může knírek objevit například v podobě brože, náramku nebo na nákupní tašce.
Dokopejte své blízké k vyšetření a kupte jim za to třeba malý dárek. I v těchto dnech zůstávají v Cityparku otevřeny obchody, kde se dá něco pěkného pořídit.

blog40_jack   blog40_doutniky    blog40_doutnikKrabicka

Zkuste zajít do „trafiky“ Don Pealo. Seženete tam doutníky i lahve v opravdu originálním balení. Nebo můžete být kreativní a dárek ještě samy vytunit.

blog40_oldSpice       blog40_olivy

Originalitu najdete i v DMku, kde i klasika, jako sprcháče a vody po holení, vypadá peckově. Dárkové kazety nabízí také nový stánek Janette Beauty, tematicky dokonce i s kníratými doplňky.

blog40_kondomy              blog40_kosmetika

V Tescomě mrkněte po nových vůních do auta. Můj soukromý tip je černá, která voní jako chlap, co právě vyjde ze sprchy. Skvělá volba pro autorande, protože kam jinam teď taky můžeme, že jo.


blog40_vune       blog40_mycka

I když váš vyvolený nemá zrovna ferrari, potěší ho poukázky do Automyčky na mytí, voskování nebo třeba zatmavení oken jeho největšího mazlíka.

Krásný začátek Movemberu

Anička