Neseém váám nóviinyyy…

Blog s CITY

Samozřejmě ty vánoční, přímo z centra našeho centra. A jaké jsou? Třpytivé, zářivé, voňavé, horké a plné předsevzetí a očekávání.

Chtěla jsem vám napsat o našich vánočních losech, kterých jsme nakonec připravili téměř 30 000  a schovali do nich přes 14 mega, ale zvládli jste si je setřít dřív, než jsem stihla spálit první plech sádlových kuliček a ze žalu vyjíst celý adventní kalendář. Celé rodině.

blog64_losy

 

Takže novoroční předsevzetí méně mlsat a víc sportovat se přesouvá do dalšího roku. Pokud to máte stejně, navštivte nový Intersport, protože vypadat dobře u sportu je základ. V mém případě i zázrak. Vyškolený personál vám ale zvládne poradit, provede servis sportovního vybavení, opraví kolo i seřídí lyže. Otvíračka je už příští týden a budou 20% slevy. Takže když si to sportování 2. ledna rozmyslíte, zase vás to nemusí tolik mrzet, že jo.

blog64_intersport2blog64_boty

 

I když nejsou losy, máme soby. Hodně a všude. Na svetrech, ponožkách, trenkách, propiskách, ozdobách. Nedávno jste se nás na facebooku ptali, kdo tohle nosí. Na vánočních večírcích po půlnoci všichni, tak se nezapomeňte vybavit. A ideálně i vyfotit a výsledek nám poslat.

blog64_sob

Další novinkou, kterou určitě všichni milovníci dobré kávy zaregistrovali, je otevření prvního Starbucksu na Vysočině. Kromě kávy se samozřejmě těšte na horkou čokoládu a dobroty. A na vánoční wish list si rozhodně připište zlatou Starbucks termosku, protože chodit s ní v zimě je stylovka, i když v ní máš třeba turka z domu.

blog64_starbucksMuffinsblog64_starbucks1

 

Pokud ještě letos nemáte pfku, klidně se k nám přijďte vyfotit, romantických teplých světýlek a stromečků je u nás dost a dost. Jeden z nich dokonce umí plnit přání dětem, které nemají tolik štěstí jako my. Zastavte se u něj. Třeba až Citypark navštívíte v rámci Vánočního putování Jihlavou, jehož jsme i letos součástí.

blog64_holcicky1blog64_holcicky3

 

A co vám popřeji? Samozřejmě především zdraví, spoustu lásky i štěstí. Mít vedle sebe své blízké a uvědomovat si křehkost každého dne. Zároveň žít naplno, avšak s ohledem, tolerancí a slušností ke všem ostatním.

BLOG64_VIETNAMKrásné Vánoce vám přeje
Anička