Podzim ověnčený barvami

Blog s CITY

Podzimní blog s city pro vás letos píši už potřetí. A každý rok začíná stejně. Miluju podzim pro jeho barvy. Plánovala jsem být pro letošek originálnější, ale jsou věci, které se nemění. Například zemité barvičky, které jsou opět trendy. Kombinovat můžete všechny tóny, které najdete v přírodě, od pískově žluté, přes nejrůznější tóny zelené až po hnědou. Patří sem i šedá a béžová.

blog64_Houseblog64_nadobiNanu

 

Módní je opět retro styl. U mě platí pravidlo, že cokoliv z šatníku babičky bych si loni neoblíkla ani na „počtu" nebo do „krámu pro pišingr", letos bude největší hit. Pokud si nejste jistí, retro look najdete v nových kolekcích většiny značek, zaskočte třeba do House nebo Reserved.

blog64_retrosvetrblog64_retroNina

 

K podzimu samozřejmě patří i výzdoba v již zmíněných odstínech, výhodou je, že můžete použít přírodniny a sami si vyrobit věnec třeba z obilnin a malinko ušetřit. Pokud vás tedy při samosběru pšenice na poli nechytnou, to se parádička naopak lehce prodraží... ehm. 

blog64_venecblog64_caprci

 

Stále frčí pampová tráva, kterou ale můžete nahradit jakoukoliv travinou z čeledi lipnicovitých, které odborně říkám čaprčí. Nasbírejte jeřabiny, šípek, bodláky, kaštany, žaludy, v podzimní aranži bude vypadat skvěle prakticky cokoliv, kromě brouků a pavouků, jejichž výskyt se po donášce přírodnin do obýváku zákonitě zvýší. Základy na věnec zvládnete sami z drátku, efektně vypadá ozdobený kruh na vyšívání nebo si můžete koupit krásné základy, které vám tvoření usnadní. A kdo není zrovna adept na své okénko v Loskutákovi, koupí rovnou hotovku v NanuNanu, Kiku nebo třeba v Holandských květinách. 

blog64_veneczNanublog64_venecKik
 
blog64_holandskeblog64_nanuVyzdoba

 

K podzimní pohodičce nesmí chybět svíčka, vřele doporučuji Heart and Home, kterou seženete například v Albi, krásně voní, vydává zvuk jako praskající dřevo a dlouho vydrží. A co si budeme povídat, každý zdroj tepla se bude letos hodit. Pro jistotu ale skočte pro nějaký ten svetřík, čaj (Oxalis) a vitamíny (Lékarna BENU), ať si podzim náležitě užijeme!

blog64_vyzdobaCaprciblog64_houbaNanu

Krásné zářijové dny

Anička

blog64_cajikOxalisblog64_vitaminy