Nejúčinnější dieta!

Blog s CITY

Kvůli jarnímu lockdownu mnozí z nás přišli o hodně, co ale přibylo, jsou kila. Na tuhle nehezkou skutečnost už jsem si tu jednou stěžovala. Domácí houstičky, čokoládičky na nervy…  a buch, najednou máte bez varování o deset kilo víc. Nejdřív se radujete, že si alespoň přechodně koupíte na sebe nějakou novou parádu, ale když vám přestane být i oversize podzimní pončo a jediné, do čeho se vejdete, je šála, je čas něco dělat, aby se situace neopakovala.

Znám jednu děsně účinnou dietu, kterou mi doporučila kamarádka. Musíte totiž všem rozhlásit, že jste začali hubnout. Ne od prvního, ne od pondělí. Hned. Byl by trapas to přece nedodržet, že jo. Taky pak všichni budou vědět, že vás nesmí lákat na dortíky a kafíčka. A k narozeninám si můžete říct místo bonboniéry třeba… třeba o auto -:-D

blog39_suchary          blog39_vlocky

Takže já vám tady ofiko říkám, že jdu na to a pojďme společně najít něco, čím si to zpříjemníme. A je to tedy poprvé, co vám na nějaké trable nedoporučím čokoládu…i když…. :-) Když je největší nouze, něco na zub bez výčitek z Ronnie přijde vhod. Využít můžete v současné době i e-shop.

blog39_cokolada         blog39_tycinky

Dobroty můžete pořídit i v DMku nebo hledejte ve zdravé sekci v Albertu.

Dalším základem je sportovní úbor, to kdybyste s kily chtěli opravdu zacvičit. Jak říká jiná moje kamarádka, není důležité, jak to děláš, ale jak u toho vypadáš. Takže mrkněte na eshop A3 sportu nebo třeba Hervisu, určitě něco vyberete.

blog39_anik        blog39_A3tricka

Tušila jsem, že ve sportu prodávají i boty. Ale ony jsou dokonce i hezký! A růžový!


boty1               boty2

Další možností je koupit v Eroticcity roubík a jednoduše nežrat. Tam jsem se tentokrát pro fotodokumentaci neodvážila, takže kdyby to náááhodou nevyšlo, pořád to jistí stahovací gaťky a černej rolák. A další pokus. Třeba od pondělí :-)

Anička