Setkání v červenci

Blog s CITY

Setkání v červenci je jeden z mých oblíbených starších letních filmů. A název je nyní více než aktuální. Miluju červenec. A je boží se zase se všemi vidět. A tak tady koukám na to, jak se Tomáš Holý láduje třešněma, které mimochodem taky zbožňuju, a usmívám se. Třešně jsem totiž měla jako značku na skříňce ve školce. Také to byla první věc, kterou jsem začala koulet z první vysněné modelíny. Než mi to dědeček, z mně tehdy neznámých důvodů, zakázal. Bohužel až po té, co je snědla moje sestřenice. Následující tři dny jsme měli k obědu zelí. To ráda nemám.

blog53_TigerKloboukblog53kabelky

 

O náušnicích z třešní z úst pánů Uhlíře a Svěráka slýchám každou jízdu autem. I tuhle písničku jsem měla moc ráda, tedy alespoň prvních 200 jízd. Mezitím jsme si doma ujasnili, že náušnice z třešní nejsou to samé jako náušnice střešní a že kvůli módnímu trendu není třeba uši zatěžovat krovy. A pak se cédéčko s oblíbenými hity záhadně ztratilo.

blog53_trickaCAblog53_CAdospela

 

Třešně ale mají stále žně, obzvláště v Cityparku. A jsou všude, jako potisk na oblečení (CaA), jako vůně v parfémech (YvesRocher) a svíčkách, jako příchuť ve zmrzlině i čaji (Oxalis), jako trendy barva rtěnek (FAnn)!

blog53_rtenka_1blog53_triRtenky

 

blog53_YvesRocherblog53_cajicek
 

A když nejsou třešně, tak......kolik třešní, tolik višní, že jo. A tenhle sprcháč z Fann je prostě boží!

blog53_FannSprchac

Mrkněte sami a neváhejte si pro sebe utrhnout nějaký šťavnatý kousek.

blog53_mydve

Nádherné léto

Anička