Praštěné Vánoce

Blog s CITY

Ano, ano, vím, že Vánoce nejsou ani tak o dárcích, množství cukroví a honosnosti vánočního stromku, ale o čase stráveném se svými nejbližšími. Nicméně po měsíci a půl karantény ve 2+1 …chápeme se, že jo. I proto vám všem letos více než kdy jindy přeji pod stromeček hlavně zdraví, klid a pohodu.

blog58_mydve

Bohužel ani moje pokusy o úklid letos nevyšly podle plánu. Při snaze o debordelizaci šatny na mě zákeřně vypadl stroj na cvičení, který jsem tam před 14 …lety na chvíli uklidila, a který mě právě dnes praštil přímo do spánku. Protože mám mírné sklony k hypochondrii, okamžitě jsem si diagnostikovala krvácení do mozku, zlomení lebeční kosti a další běžná zranění, která můžete při vánočním šůrování schytat. Také jsem okamžitě obvolala kamarádky, aby v případě, že dojde na nejhorší, celou záležitost podávaly tak, že jsem zranění utrpěla pod tíhou  posilovacího stroje. Každopádně tahle milá vánoční historka a konec karantény v posledním adventním týdnu mě donutily vzít Citypark doslova útokem a během dvou dnů nakoupit vše potřebné od surovin na cukroví a vaječný likér (tak nějak tuším, že ho letos bude potřeba hodně), přes dekorace, až po kompletně všechny dárky.

Možná jste na tom s nedostatkem času a vánoční atmosféry letos podobně, takže přináším rychlé tipy, co ještě…

blog58_rakytnikblog58_ozdubky
 

Jedlé dárky

Oříšky v medu, rakytníková šťáva, pečený čaj, vtipné čokolády – to jsou maličkosti, kterými můžete obdarovat paní učitelky, udělat radost babičce a zlepšit náladu kamarádce.

blog58_srdickovySvetrblog58_grinch

 

Společenské hry

Na další karanténu jako dělané. Loňská Krycí jména, Ubongo a Acitivty Junior měly úspěch, osobně doporučuji také únikové hry Exit, které potrápí mozkové závity celé rodině.

blog58_termolahevblog58_ponozky

 

Veselé Vánoce

Aby byly Vánoce opravdu plné smíchu, dopomožte atmosféře také vtipnými dárky. Tentokrát se nemusíte bát kýčovitosti ani infantilnosti. Pořiďte si vtipný svetr….dobře, ten se sobem, co bliká a hraje We wish you a Merry Christmas už je moc….., vyberte srandovní ponožky nebo milé termolahve.

blog58_nahrdelnikblog58_blyskadlo

 

Není všechno zlato, co se třpytí

Tohle tvrzení ale na Vánoce neplatí. Šperky pro manželku, blyštivá kabelka pro starší dceru a jednorožec se třpytkami pro tu nejmenší, to jsou dárky, ve kterých se prostě nemůžete splést.

blog58_karty

Pokud se bojíte, že se do vkusu přeci jen nedokážete trefit, stále je tu CITYPARK karta, kterou lze uplatnit ve většině obchodů.

Ještě jednou vám přeji krásné Vánoce, hodně zdraví, štěstí, tolerance, odpuštění a lásky. A s úklidem to raději moc nepřehánějte.

Anička