Nakupování v Cityparku má opět zelenou

Blog s CITY

Tak jsem se těšila! Na rodinu, kamarády, sportování…no, dobře, na sportování úplně ne…ale taky, zcela povrchně (doslova), ke kadeřnici, na manikúru a pedikúru… a na NÁKUPY!!!

Od pondělí má shopování opět zelenou! Starší ročníky určitě na fotografiích poznají zkušební kabinky :-)

       blog265_kabinkyCaA  blog25_puntiky

I ty už můžete využívat! Protože, řekněme si to otevřeně, ta karanténa nám dala zabrat, pekli jsme housky a buchty, sami snědli všechny velikonoční zajíčky, které jsme nemohli rozdat koledníkům, a večer u telky zobali chipsy a zapíjeli to colou.
Měli jste to doufám taky tak, že jo?
Teď možná budeme potřebovat rifle o jedno, maximálně tři, čísla větší a kupovat něco bez zkoušení, vracet zboží do dekontaminační zóny a marně hledat v peněžence doklad a všechny visačky, je prostě pruda. Zkoušet teď můžete dle libosti, avšak při zachování důležitých pravidel. Noste roušky, používejte dezinfekci, případně rukavice, které jsou pro vás ve všech obchodech nachystány, využívejte spořádaně kabinky, které nejsou vyblokovány, vracejte vyzkoušené oblečení na určené místo a neslintejte jako já nad tím, když objevíte super šaty, které vám konečně ladí k roušce. Oblečení, kterému neodoláte, doma přeperte, vyžehlete a hurá ven!

blog25_holandskeKVetiny         blog25_manufaktura

Když jsem mluvila o zelené, věřte, že právě to je barva, která velí jarní kolekci.

blog25_reservedSaty  blog25_reserveedZelene  blog25_sukne

Kromě nádherných khaki i hráškově zelených kousků vás čeká spousta slev a akcí 1+ 1 zdarma. A tak jako se vracejí dobří holubi, do Cityparku opět zavítal Baťa. Hurá!

blog25_bataOtereno           blog25_bataRegal

Velikost chodidel je to jediné, co se mi za ty dva měsíce nezvětšilo, ale udělat si drobnou radost určitě neuškodí, když je konečně otevřeno a nechodím se k obchoďáku jenom hubičkovat.

blog25_strom1     blog25_strom2

I přes to, že už spoustu věcí můžeme, dávejte na sebe pozor a buďte ohleduplní.

Anička