Na molo!

Blog s CITY

Víte, které místo v OC Citypark se stane v říjnu tím nejfrekventovanějším? Nebude to fronta před mekáčem, wc, dokonce ani žádný obchod plný podzimních slev. Bude to přehlídkové molo! Už v sobotu se po něm budou procházet krásné modelky, které představí nejnovější trendy v oblékání, účesech, kosmetice i elektronice. Dětským programem bude provázet Milan Řezníček, fashion show potom odstartuje jeho moderátorský kolega Leoš Mareš. I ten, jak známo, našel zalíbení v jedné ze známých modelek, což rozhodně nijak nesouvisí s tím, že i já se 16.10. chystám obout lodičky  - čti dělat doprovod Ninušce při dětské přehlídce, aby neslítla, nezačala tančit lambádu nebo neutekla v nažehleném outfitu třeba pro zmzlinu z Fruitisima. Ta se totiž bude rozdávat v rámci akce 1+1 těm nejmenším divákům. Dospěláci ocení míchané drinky, půvab manekýnek a hlavně vystoupení našeho nejznámějšího moderátora v kožichu, samozřejmě umělém, protože milujeme zvířátka!

blog56_leos kopieblog56_knihotrh

 

A když mluvím o chlupáčích, není to náhodou. Sobotní návštěva nezklame ani milovníky tišší zábavy a dobrých skutků. Citypark Jihlava bude totiž hostit dobročinný KNIHOTRH. Vybírat si bude možné ze stovek knih z druhé ruky, a to už od 30 Kč. A pozor, z každé prodané knihy pořadatelé věnují 20 Kč na podporu péče o opuštěné pejsky v Psinci Pístov. Juch!

Molo nezůstane prázdné ani v neděli, tentokrát ale bude patři odvážným slečnám, které zkusí štěstí na castingu Miss Czech Republic. Takže si i vy připravte lodičky, občanku, odvahu, úsměv a zařaďte se mezi ně!  

blog56_miss_1blog56_veletrh

Poznamenejte si také datum 21. října, v Cityparku se chystá beseda na téma náhradní rodinná péče. Nezalekněte se vážného tématu, součástí odpoledne budou také hry pro děti, malování na obličej a tvořivé dílny pro děti. Ne, nechat je tam po skončení programu nemůžete....:-)

festival_1O dětech, i když trochu odrostlejších, bude řeč i 22. a 23. října.  Představeny v Cityparku budou v rámci Vysočina Education Festival jednotlivé studijní obory. Nečekejte ale žádné nudné přednášky, vyzkoušet si budete moci nejmodernější technologie a činnosti. Příprava sushi, moderní vazba květin, 3D tisk, virtuální realita, termokamera, simulátor stáří, to je jen zlomek toho, co vás na festivalu vzdělávání čeká. Kdyby někdo z vás měl pocit, že je z nabízených studijních oborů jelen, věřte, že nebude sám. V rámci festivalu totiž vystoupí celá kapela Jelenů, těšit se na ně můžete ve 14 hodin.

Já už se těším opravdu moc! 
Na viděnou

Anička