Kdo teď šéfuje v Cityparku?

Blog s CITY

Uplynulý týden patřil dětem. Ačkoliv kalendářně tomu tak není, školáci zažívali takové malé první září. A k tomu neodmyslitelně patří nákup přezůvek, ze kterých nožka stihla vyrůst, pořízení nových psacích potřeb, které se záhadně zatoulaly, a možná i větší velikosti riflí, protože po dobu karantény se místo luštěnin, ryb a zeleniny občas zhřešilo i nějakým tím mekáčem. Aby ne, zvládat domácnost, práci i výuku dětí, je prostě mazec, takže otevřené fastfoody a vinotéky možná přišly leckterým rodičům vhod.

blog50_rvackaBata

K potravinám se konečně přidaly i obchody s dětskou obuví a textilem, otevřela i papírnictví. Hurá, používat místo oboustranné lepicí pásky mucholapku zdaleka nevypadalo tak esteticky! Oproti tomu zimní sněhule jsou stále ještě v kurzu, jen ta velikost už nesedí a s odstřiženou špičkou to ve stávajících teplotách také není ono. Fotografie výše je pouze ilustrační, při jejím pořízení neutrpělo žádné dítě :-).

blog50_jakubkoSajou

Pokud máte zmatek v tom, co v Cityparku smí a nesmí být otevřeno, zvlášť když už zítra tomu může být jinak, doporučuji mrknout na chytrý přehled na webovky. Tam najdete otvíračky jednotlivých obchodů a také seznam výdejních okének, které jsou v provozu. Protože i my dospěláci se potřebujeme „obút a obléct“, jak vtipně napsala jedna paní na facebooku. Mimochodem, i tam můžete sledovat aktuální dění. Oslí můstek dobrej, ne?:-)

 blog50_drbnickyTakko

Botky seženete nyní u Bati, v Humanicu a otevřeno má také Deichmann. Na dětskou módu vyražte do Takka, Lindexu, C&A, Pepca, Kiku nebo do Sparkys. Otevřeny mají i obchody se sportovními potřebami a outodorvým oblečením, například A3 sport, Hervis, Alpine Pro a Rock Point.

blo50_Pepco

Pro školní potřeby je tu mcPen, případně FlyingTiger.  Otevřeny zůstavají i nadále banky, obchůdky s telefony, drogerie, potraviny…no a to kafe, víno a čokoláda!

Ono to půjde…

S láskou
Anička