„K Valentýnu nic nechci,“ řeknou ženy spíše žertem

Přestože k Valentýnu tak trochu sladké řečičky patří, nezapomeňte na to, že co na svátek zamilovaných zazdíte, to později jen těžko okecáte. A proto, vážení pánové, pokud máte datum 14. února zafixováno pouze jako den, kdy začíná Liga mistrů, zbystřete. Na Valentýna byste se v tento den domů rozhodně s prázdnou vracet neměli.

blogValentyn1blogValentyn2

 

Nemusíte se ale děsit. Pomůžeme vám. Určitě neuděláte chybu, když zavítáte do klenotnictví. Na výběr máte u nás v Cityparku z prodejen Armina Jewellery Design, Klenotů Aurum, Mark Pjetri a Klenotů Trend.

Ženy milují huňaté a chlupaté věci, dobrou volbou je hebounký župan, jemné ručníky, chlupaté pantofle, ňuňavé mikiny, kožíšky, plyšáci, polštářky, teplounké ponožky. Doporučujeme tedy ScanQuilt, Albi, NanuNana, Sparkys. Pro odvážné PetCenter.

blogValentyn4_TigerbalonkyblogValentyn4_starbucks

 

Určitě byste po cestě neměli minout Holandské květiny. Předtím se ale ujistěte, že vaše partnerka na ně netrpí alergií. Slibný večer stejně tak může pokazit příliš aromatická sůl do koupele nebo intimní masážní gel, který partnerku rozdráždí úplně jiným směrem, než byste očekávali.

To samé platí i o dárcích jako je třeba kuchařská zástěra nebo hotdogovač.

blogValentyn_pradloblogValentyn_medvidci

Nic nezkazíte dobrým vínem, parfémem, vstupenkami do kina, kvalitní kávou nebo čajem. A samozřejmě nesmí chybět čokoláda. Hodně čokolády.

blogValentyn3_hrnicek_1

A co by udělalo radost mužům? Co třeba k snídani vafle ve tvaru srdce? K obědu pizza ve tvaru srdce?
A na večer… televize na tu Ligu mistrů. Ve tvaru velkoformátovém. Seženete v Datartu. 

20230204_123327

Mějte se rádi
Anička