I letos na jaře, potěším čtenáře

Proč je květen můj nejoblíbenější měsíc? Protože kvetou stromy, protože nejsem alergik, protože na svátek matek už sedm let zaslouženě dostávám tulipány a čokoládu. Protože dva dny volna navíc v měsíci se vždycky hodí, protože jsou v obchodech slevy, protože konečně začíná být občas teplo a jarní počasí vybízí k procházkám.

Ty naše vedou většinou přes Starbucks do zoologické zahrady. Cestou to bereme kolem Jakubáku, kde hledáme a schováváme malované kamínky. Doma už máme polovinu Luxoru, protože jsme strašně nutně potřebovali akrylové barvy. Pastelové. Neonové. Metalické. Třpytivé. S efektem tekuté perly. Ve výhodné sadě. V ještě výhodnější sadě. V úplně nejvýhodnější sadě ze všech výhodných sad. A samozřejmě malý kamenolom.

blog70_ukuleleblog70_starbucks

 

Ze zoo nám sice odvezli oblíbené tuleně, ale naštěstí tam stále stojí nejoblíbenější hrací koutek, kam stejně od začátku směřují všechny dětské kroky. Nejdřív nás ale čeká překrmování oveček, povinné foto ve velrybě, hranolky a smažák v místním food courtu. A hurá, už jsme u tobogánu. Naštěstí už mám samostatnější dítě, takže mi odpadá loňská povinnost uplácet na hřišti teenagery, aby se šli s Ninuškou sklouznout. Vypadalo to divně. A naštěstí nemusím už jezdit ani já. Vypadalo to divně. Dodatečně se omlouvám všem zvířátkům za křik hlasitější než celá produkce festivalů na letňáku.

blog70_kaminkyblog70_koutek_1

 

Pokud jste dočetli až sem, mám pro vás odměnu v podobě lístků do zoo! Hurá! Stačí k tomu už jen pár kroků, můžete si dokonce vybrat, kterým směrem.  V OC Citypark i v Zoologické zahradě jsou totiž schované lemuří fotokoutky. Pořiďte si u jednoho z nich fotku a postněte nám ji do komentáře pod příspěvek na facebooku. Odměnou vám bude rodinné vstupné!

Mějte krásný květen
pusu Anička