Jde na nás jaro!

Blog s CITY

Jaro se blíží a já, jakožto milovnice květin, rozkvétám s ním. A pominu-li pár zanedbatelných negativ, které s sebou přináší, patří opravdu k mému nejoblíbenějšímu ročnímu období. Navzdory alergiím, množícím se pavoukům, faktu, že bez čepice a kabátu nezakamuflujete skutečnost, že jste si včera nestihli umýt vlasy a posledního půl roku se vám nechtěla držet dieta. No a potom ten jarní úklid… Taky začínáte kuchyní?
O tom, že to není zrovna místnost, kde bych chtěla trávit maximum času, jistě psát nemusím. Přesto jsem měla vždy jasnou představu, jak ta moje vysněná bude, respektive nebude, vypadat.

 

 

 

 

 

blog3_modrotiskblog2_nadobiNanu

 

1. Jednotné nádobí

Konečně si pořídím nové, ideálně čistě bílé, vkusné, decentní, vhodné pro každou příležitost. No, ale tenhle žlutej hrneček je můj nejoblíbenější z dětství. A tenhle jsem dostala od nejlepší kamarádky v deváté třídě. No a maturitní sklínka! A z tohohle se Ninušce nejlíp pije. Jééé, puntíkatý bucláčky, no tak ty rozhodně potřebuju. Jůů, v mekáči k meníčku zase dávali skleničky? Ty jsme potřebovali….No tahle od hořčice je ale legendární, babička s ní vykrajovala bramborový placky, mňam!
Možná je ale konečně čas dospět, nechat si jen ty nejvíc památeční kousky (na půdě, zahradě, ve sklepě, zkrátka kdekoliv, odkud už je nikdy nevyndáte, ale bude vás hřát u srdce pocit, že tam někde jsou) a zbytek darovat potřebným. A do linky pořídit nové kousky. Ale nebude to lehké, to říkám narovinu. Výběr je úžasný a věřte, že čistě bílá je ta poslední barva, pro kterou se nakonec rozhodnete. Schválně si projděte Albi, Orion, NanuNana, nezapomeňte i na Pepco a Kik.

blog1_smudlikblog4_ptacek

 

2. Čistá lednička

Hlavně žádné magnetky, vzkazy a papírky z lepicích bločků!
Maximálně nějaké decentní, neutrální barvy. I když ty růžové jednorožčí z Nanu Nanu jsou tak ňuňu. Áááá, magnetická písmenka, to se hodí, rozvíjet dítě, zatímco vy pečete a snažíte se mu všemožně zabránit, aby šlo v rámci pomoci rozbíjet vejce. Aha, kamarádka mi dovezla z Rhodosu modrého delfína, šup tam s ním. No a nálepky z jogurtů…jasně, Ninuško, to víš, že si tam můžeš dát všechny ty obrázky orgánů lidského těla a skládat z nich kostíky. Uf.
Ale naštěstí to jde opravdu i vkusně a decentně. Znáte značku Chaukiss? Boží týdenní i denní plánovače, nákupní seznamy i trhací bločky v jednotném designu. Seženete je v Luxoru, ty s květinovým designem se k jaru prostě úžasně hodí!

 

blog6_chaukiss
 

3. Minimalistický styl

Ano, vím, že je minimalismus trendy, vím, že je to praktické, vím, že je to ekonomické, ale…nemůžu si pomoci, pokaždé objevím něco, bez čeho prostě nemůžeme doma existovat. Naposledy to byla silikonová forma na gumové medvídky, miničokoládky a kuřátka. Že také před Velikonoci nutně něco potřebujete? Tak šup do Tescomy... a potom znovu uklízet :-)

blog1_coko

Jestli i vy milujete jaro a květiny, máte se v Cityparku v následující dny na co těšit!

A já se těším na příště.
Vaše Anička