Jak zvládnout advent s prstem v nose

Blog s CITY

U nás jsme zahájili vánoční atmošku tak, že si Ninuška strčila do nosu rolničku. Dudlajdá. Za pomoci magnetu, vysavače, mezizubního kartáčku a vytrvalého cinkání jsme ji nakonec vypreparovali bez nutnosti návštěvy pohotovosti a újmě na fyzickém a duševním zdraví. A to je vlastně celé vánoční poselství, které bych Vám chtěla tímto předat. Abyste letošní Vánoce zvládli ve zdraví a pohodě, se svými nejbližšími, obklopeni dobrotami, pohádkami a teplou peřinou. A protože já už se nemůžu dočkat, pomalu odškrtávám dny ještě před začátkem prosince, kdy otevřu první okýnko v adventním kalendáři. O advenťácích jsem psala už loni, ale jsou témata, která prostě neomrzí. Třeba čokoláda, pokud budeme mluvit o té největší a nejoblíbenější předvánoční otevírací klasice.

blog57_pytlickyNanublog57_domecek


Kdo neholduje kupovaným sladkostem a má eko smýšlení, může si v Nanu Nana pořídit suprové domečky nebo v Tchibu režné pytlíčky, a ty každý rok používat znovu a znovu a plnit je vlastními dobrotami, případně hračkami. Doporučuji dárky vhodné velikosti, čti takové, které nejdou narvat do nosu. Jako dekorace může zároveň sloužit kapsář z Kiku nebo z Luxoru. Co takhle využít kapsičky jako místo pro vánoční úkoly? Těm šikovnějším z vás se tam určitě povede propašovat úklid pokojíčku. Ježíšek totiž vidí všechno!

blog57_metrLuxorblog57_yankee

 

I těm, co už na Ježíška nějaký ten pátek nevěří, můžete udělat radost. Třeba krásným dřevěným odpočítadlem z Luxoru. Zpříjemnit předvánoční dny můžete někomu také každodenní dávkou čaje nebo kávy, případně svíčkou.

Jste-li kreativní duše, kupte partnerovi pivo, víno, doutníky nebo třeba klobásy a očíslujte mu je.  Fantazii se meze nekladou, záleží je na vás, na co ho budete chtít do Vánoc natěšit. Pokud se rozhodnete pro lechtivější variantu ve formě například pánské ochrany, doporučuji k výrobě nepoužívat tavnou pistoli nebo svorkovačku, ať se vás na Vánoce příští rok netěší o jednoho víc.

blog57_fotolabblog57_yves

 

Božské jsou také adventní kalendáře z Fotolabu, pozor, je nejvyšší čas zaslat svoji nejoblíbenější fotku, ať si můžete včas vyzvednou nádhernou designovku plnou kinder překvapení, lahodných pralinek nebo místem pro vlastní náplň.

 

blog57_balea

Pokud stále ještě nejste rozhodnuti, k dostání jsou také různé kosmetické kalendáře. Takový opět připravilo například Yves Rocher, suprové seženete i v DM, v pánské i dámské variantě.

A nejlepší na tom je, že o ně už brzy budeme hrát na našem facebooku!

A to pořád není všechno. I Citypark budem mít svůj vlastní adventní kalendář! Jak jinak než plný dárků a slev.  

Krásný předvánoční čas plný chtěných nadělení
přeje

Anička