Jak jsem měla kliku v Kiku!

Jeden známý mi kdysi řekl, že já, když si někoho oblíbím a rozhodnu se, že to bude můj kamarád, tak dotyčný prostě nemá na vybranou. Napadlo mě, jestli tím nechtěl říct, že jsem trochu hrrr a taky tak trochu vtěrka. Ale prý, pokud existují k nějaké větě dva výklady, z nichž jeden mohu brát jako urážlivý, dozajista tím myslel ten druhý. Tááákže...do ještě neotevřeného Kiku jsem se vůůůbec nevnutila, ale pustili mě tam moji noví přátelé!

blog33_morskaPanna

Kik ofiko otevírá v pátek 28. srpna, první den dokonce na osmičku. Před 1. zářím tak stíháte dětem ještě doplnit školní výbavičku. Co by to totiž bylo za první školní den bez tašky z ocasu mořské panny?

blog33_peppaBatoh         blog33_boticky

Aktovky, taštičky, ledvinky, pytlíky na boty a krabičky na sváču ale nesežete jen ve tvaru části těla mořské krásky, nechybí prasátko Peppa, Anna s Elsou, Tlapková patrola a panenky Lol. Na výběr jsou samozřejmě i serióznější varianty pro skoro dospělé kluky (Spiderman a spol.).

blog33_chlapci

Kromě školních pomůcek je tu k vidění i spousta vychytávek na kreativní tvoření, ale také hotové dekorace, dokonce už i ty vánoční.


blog33_kreativ        blog33_dekorace

blog33_vanoce

Mým horkým tipem je lapač snů za krásnou cenu, i když za klidnou noc bych klidně zaplatila mnohem víc. Protože kdy jindy Vaše dítě prokašle a prosmrká celou noc, než když má konečně nastoupit do školky!

blog33_lapac

 

Hodně zdraví, pevné nervy a příští týden pravou....

Vaše Anička