Hasíme Valentýn

Jak to máte s Valentýnem vy? Užíváte si ráchání v záplavě plyšových srdíček a koupele ve vaně plné okvětních lístků? Nebo naopak nadáváte na zahraniční nesmysly a zarputile odmítáte tento svátek slavit? A důležitá otázka – má to stejně i váš protějšek?
Pokud má partner z růžové barvy osypky, možná byste měla být v demonstrativním dokazování lásky opatrnější. Pokud ale vaše drahá polovička po nějakém tom vyznání touží, Valentýna holt tenhle rok slavit budete. A rádi! Už jen proto, že Liga mistrů letos začíná až o dva dny déle! A chcete ji přece vidět.

Nevíte si rady s dárkem? Ušetřím vám čas a dám pár tipů, kde i v této době seženete milé pozornosti. Velká část obchodů je stále uzavřena, přesto si v panice nemusíte odnést první červenou věc, o kterou zavadíte.
Třeba takový hasičák …skvěle hasí požár, ale partnerskou hádku uhasit nedokáže.

Milá přání, hrníčky a mističky v jednom designu z McPenn.

blog47_McPen

Polštáře ve tvaru srdce, chlupaté deníčky i vtipné čokolády ve Flying Tigeru. Dokonce i srdíčkový toaleťák. Láska neprochází jenom srdcem, ale i žaludkem a….a tak.

blog47_tiger    blog47_toaletak

V C and A seženete šály na rande, nezapomeňte rovnou na srdíčkovou roušku. Taky tam naleznete spoustu roztomilostí pro ty nejmenší.

blog47_ponozky

Zaláskované dobroty koupíte určitě v Albertu, máte-li rádi oříšky, nemiňte cestou Veselou Veverku.

blog47_orisky      blog47_cokolada

Přípitek potom bude obzvláště chutnat ve skleničkách na víno z Pepca. A co teprve ranní káva.

blog47_sklenicky   blog47_hrnicky

Jistota jsou samozřejmě růže z Holandských květin, víno z VéDéček nebo Prosecco z Don Peala!

Vydáte-li se do Cityparku v pátek, v sobotu nebo v neděli po obědě, zastihnete na pasáži navíc krásné hostesky, které budou rozdávat sladké pusinky a balonky s přáníčky, které si můžete odnést a vypustit své CITY do celého světa.

Krásného Valentýna, mějte se rádi
Anička