V kostce: Frčíme v kostce!

Blog s CITY

Nedávno mi můj kamarád kutil a vtipálek na otázku co dělá odpověděl, že zrovna natírá kostku. A že jestli taky natírám kostku, že je to jasný znamení. A bylo!
Letošní podzim se totiž bude kostičkama a krychličkama doslova hemžit, až budete mít pocit, že vidíte čtverečkovaně. I vy můžete s tímhle vzorem ostatním vytřít zrak!

Kostky v sáčku

Základem podzimního šatníku je letos kostkované sako, ve kterém si můžete vykračovat a neuděláte krok vedle. Jedno jsem si přinesla domů i já, protože jsem zapomněla, že jsem si podobné koupila už loni. A podobné už předloni. A to je důkaz, že tahle móda je prostě nesmrtelná!

     uprav9        uprav6
Kabáty

Nebojte se, že vaše investice je otázkou pouze aktuálního moderního trendu. Kostičky nás budou provázet i v zimě, vypadají perfektně i na bundě a kabátě.

Kalhoty

Nemusíte se omezovat jen na vrchní část vašeho těla. Károvaný vzor bude slušet i vašim nožkám. Šťastným majitelkám dlouhých štíhlých nohou padnou velké kostky, ostatní ženy by měly volit drobnější vzor. Šikmé kostky – káry – navíc opticky zeštíhlují, takže se vzoru nemusí bát ani plnoštíhlé krásky.


     uprav5          uprav7
Kombinace bez legrace

Odvážným štěstí sice přeje, ale všeho s mírou. Pokud zvolíte kostky, omezte se vždy na jednu část oblečení, případně se vyšperkujte drobným doplňkem. Nechcete přeci, aby po vás kolemjdoucí chtěli volňásek do cirkusu.

        uprav4          uprav11

Barvy nejsou nuda

Šedá a hnědá kostka vypadá vždy elegantně! Pokud je na vás příliš konzervativní, nebojte se barev. Čtverečky vypadají skvěle i v oranžovém nebo žlutém odstínu. Pamatujete na červenou flanelku, co jste nosila na táboře? Jak by se teď hodila!

     uprav10            uprav3
Kabelky a boty

Pokud se vám kostky líbí, ale přeci jen dáváte přednost originalitě, zaměřte se na vzorek právě na zmiňovaných doplňcích. Kabelka a boty budou dohromady vypadat chic and cool. 

        uprav8.        uprav1

Chtěla jsem být taky šik a kůl a vyfotit pro vás podobnou pózičku jako slečna na plakátě, ale natáhla jsem si u toho sval a po tom sportovním výkonu dostala chuť na něco dobrýho.

To je v kostce vše, krásný začátek týdne přeji od horké čokolády a dortu.

Anička