Dostanu vás pod čepec!

Taky jste měli v životě párkrát pocit, že když změníte účes, nastane velká změna i ve vašem životě? Třeba, že budete vypadat o deset mladší, deset kilo hubenější, partner vás konečně požádá o ruku, povýší vás v práci a skončí globální oteplování?
Za svůj život jsem měla několik takových pokusů, takže z mých dlouhých vlasů po zadek jsem během chvilky udělala mikádo, v osmnácti se obarvila na ohnivě červenou, což dodnes dokazují naše ručníky, povlečení i hadice od sprchy a jednu životní etapu moji hlavu „zdobilo“ i menší číro. Většině lidí při těchto rozhodnutích dá Bůh ještě druhou šanci a razantnost jejich rozhodnutí zmírní čekací lhůta na volný termín v salonu. Já mám ale za švagrovou ochotnou kadeřnici, takže svoje šílené nápady okamžitě realizuji. A tak jsem do nového roku vstoupila s ofinou. A tak jsem si oblíbila čepice.

blog18_figurinyblog18_klobouky  blog18_klobrc blog18_metalicke

Pokud máte bad hair day, čepice je záchrana číslo jedna. Venku vede v létě kšiltovka, na podzim klobouk a v zimě třeba homelesska.  V interiérech můžete prakticky nosit to samé, ale musíte se u toho tvářit stylově, jakože image. Pokud bad hair day nemáte a náhodou si čapku nasadíte, po sundání se vraťte na začátek tohoto odstavce.  

blog18_stojan              blog18_ksiltovky

Nebojte se experimentovat. V Cityparku seženete kulichy, baretky, ušanky, bekovky, zmijovky, beranice, kukly i rádiovky. Neomezujte se na jeden typ, vybavte se pokrývkami hlavy různých typů, materiálů a barev. Čapky dodají i starému outfitu šmrncovní nádech, měnit lze i způsob nošení.

    blog_cerna         blog18_baretka        

Znáte to pravidlo, že po pětadvacítce se máte vykašlat na čepici s bambulí? Zapomeňte na něj! Bambule jsou letos šik a koupit je lze i samostatně a ozdobit s nimi vaši stávající parádu.

              blog18_cepkaSbambuli                   blog18_bambule

Jak přimět děti mít hlavu a ouška v teple? Nechte je proměnit se v Minnie, mimoně nebo Spidermana a v čepici budou dokonce chtít i spát.

blog18_cepiceDetske   blog18_miinine   blog18_detske

A podle čeho vybírám já?

     blog18_nunaUPRAV         blog18_nuna2_uprav

blog18_bazen       blog18_nuna3_uprav

Krásný den a mějte pod čepicí!

Anička