Veselá veverka

-1. Na plánku

  • Dnes Otevřeno od 09:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00

Informace o obchodě

Veselá Veverka přichází s křupavým mlsáním bez výčitek

Až budete příště přemýšlet nad rychlým, chutným a ideálně také zdravým řešením malého hladu nebo velké chuti mlsat, vzpomeňte si na Veselou Veverku. V této síti specializovaných prodejen se sušeným ovocem a oříšky si určitě vyberete něco dobrého na zub. A nebudete při tom muset rezignovat na chuť, kvalitu či zdraví.

Vybírat můžete z opravdu pestré nabídky - od tradičních a známých oříšků a ovoce, přes exotické druhy jako jsou pražené makadamy, mochyně peruánská, ibišek či kustovnici čínskou až po cukrovinky pro mlsné jazýčky.

Ochutnejte slunečnice v barevné čokoládě, šumivé dudlíky, rahat lokum známý také jako turecké potěšení nebo lékořicové krémové špalíčky.

Vydejte se pro rychlou svačinku, originální dárek nebo pro něco dobrého na zub pro zlepšení dne. Ve Veselé Veverce vždy najdete to pravé a milý personál umí poradit.

 

S Veverkou V Kuchyni

Autor o kuchařce napsal:

Nejedná se jen o klasickou kuchařku! V této knížce najdete kromě receptů také spoustu zajímavostí o oříšcích a sušeném ovoci, pár tipů a triků, a v neposlední řadě také výživové hodnoty.
Ti z Vás, kteří navštěvují stánky Veselé Veverky jistě ví, že jsou plné dobrot těch nejrůznějších barev, tvarů i chutí. A přesně taková je i tato kniha, na své si přijdou milovníci sladkého, zdravého, masitého, hříšného i vegetariánského, no a navíc se při čtení rozhodně nudit nebudete!
Kniha bude již brzy v prodeji a zanedlouho se dozvíte více informací o křestu, který pro Vás zrovna připravujeme.

Datum vydání: 22.10.2018

Cena: 199,-

K dostání bude na stánku.

Recept na paštiku s brusinkami

"Bývaly časy, kdy jsem se domácí paštiky hrozně bál a neuměl jsem si představit, co to vůbec obnáší. Jednou jsem však strach překonal a řekl si, že udělám úplně obyčejnou paštiku z kuřecích jater a bylo to naprosto dokonalý, a hlavně, co si budeme vykládat, ten pocit, že si ji člověk udělá sám, je k nezaplacení."

Galerie