Pohodlně a stylově na fesťák!

Fashion

Festivaly jsou nejen letní záležitost, a proto jsme se rozhodli připravit pro vás 4 pohodlné a zajímavé outfity, které můžete najít přímo u nás v City Parku!

1) Pohodlnost na prvním místě

Pohodlným svetříkem rozhodně nemůžete nic zkazit a správný výběr zářivé barvy je dobrý způsob jak na fesťáku zazářit! Trendy kostkovanou ledvinku, která se dá nosit nejen okolo pasu, najdete v Croppu a pokud to pro vás není dost, svůj look můžete obohatit i výrazným náhrdelníkem v podobě hada z Lindexu nebo čímkoli jiným. Ve vaší představivosti se meze nekladou!

DSC_0225DSC_0222

2) Na fesťák i v podpatcích

Pokud si neodpustíte podpatky, ať jdete kamkoli, jsou pro vás tyhle botičky z Croppu skvělým řešením, protože výška podpatku je tak akorát, abyste se stále cítili pohodlně! Růžové ponožky z Lindexu suprově ladí s naší kabelkou z Claire’s a spolu dodávají botám i černé kožené sukni skvělý kontrast.

DSC_0240DSC_0247

3) V jednoduchosti je krása

Preferujete radši kombinaci triko, kalhoty a pohodlné tenisky? Tak to je tenhle look pro vás skvělou inspirací jak i něco tak jednoduchého hravě obohatit! Stačí k tomu barevné boty nebo třeba kombinace proužků a čtverečků. Pokud ale i to vám přijde málo, náš tip je vybrat si v Claire’s nějaký zajímavý batůžek, který dodá vašemu outfitu jedinečnost.

DSC_0267DSC_0271

4) Trendy

Pokud nejste fanoušci batůžků, můžete si své nezbytnosti s sebou na fesťák vzít hned v několika ledvinkách! Hodí se k jakémukoli outfitu a jsou módní, stejně jako tenisky na platformě, které můžete najít v Humanicu.

DSC_0342DSC_0308