Happy Birthday to Citypark

A je to tady ! Narozeninová party se nám blíží. Už víte, v jakém outfitku vyrazíte ?
Tady máme pár typů...

Milujeme Lindex

Tento outfit je opravdová bomba. Naprosto originální kalhoty, které navíc lichotí postavě. Tričko z krásného sametového materiálu se na narozeninovou party nepochybně hodí . A co botky ? Dokonalost. Když zvolíte barvy, je třeba přemýšlet o doplňcích opatrně. ,,Méně, může být více.”

 1. Tričko: Lindex
 2. Kalhoty: Lindex
 3. Kabelka: Humanic
 4. Boty: Gate
 5. Brýle: Gate

Červená Party

Červená ? Ano ! Velmi elegantní kombinace černé a červené barvy. Nebojte se přidat něco nečekaného, jako jsou například lesklé legíny, nebo tyto naprosto originální boty, které vám v City Parku nabízí Humanic.

 1. Dlouhá vesta: Comtessa
 2. Top: Comtessa
 3. Legíny: Gate
 4. Kabelka: Lindex
 5. Brýle: Gate
 6. Boty: Humanic

Tak trochu Vintage

Mojí další inspirací se stal tento originální, černý overal. V kombinaci se s stříbrným tričkem, tvoří party look, ale zároveň bez trička, působí elegantně a jednoduše. To může být také dobrou vychytávkou.

 1. Overal: Lindex
 2. Tričko: Lindex
 3. Pasek: Humanic
 4. Boty: Humanic

Comtessa

Šaty, ve kterých se cítíte jako opravdová dáma. Výrazné, elegantní, příjemné. Jsou přímo navržené pro party. Tady není třeba slov. Posuďte..

 1. Šaty: Comtessa
 2. Psaníčko: Lindex

Slavíme 10 let City Parku v Jihlavě. Při této příležitosti, bych ráda poděkovala celému obchodnímu centru za spolupráci při tvoření blogu, příležitost focení outfitů a za veškeré služby, které nám poskytuje. Věřím, že se bude vše dařit a budeme se stále posouvat dál.

Všechno nejlepší City !!!