V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

"Obdarovat se tou nejkrásnější pletí na světě není nic složitého nebo záhadného."

Estéé Lauder

IMG_4688

Podzim nás vybízí k tomu, abychom se líčily zemitými a klidně i temnějšími barvami. Ať už zvolíme sytě rudé rty nebo sáhneme po podzimních barvách očních stínů. Můžeme si pod tím představit odstíny hnědé, cihlové, temně zelené nebo švestkově modré.

Letošní podzim se nese v duchu těchto dvou barev – lahvově zelená, švestkově modrá nebo na rtech všechny odstíny vínové.

Dámy, nemáte čas na to, abyste trávily ráno před zdcadlem hodiny stínováním očí?

A ani nevíte jak na to? Nevadí!

Estéé Lauder nabízí skvělý kompromis. Oční stíny v tužce z kolekce MAGIC SMOKY. Můžete sáhnout po odstínu č. 08 Charred Plum.

IMG_4689

A jak na to?

Naneste přes víčka a jako linku těsně pod řasami. Jednoduše naneste podél řas k vytvoření kouřové linky nebo jemně prsty rozetřete. Sama ovlivníte sílu krytí, barva však vždy zůstane stejná jako ihned po nanesení.

Tyto oční stíny v tužce mají hedvábnou texturu a co je důležité – nestékají do očních vrásek na víčku a opravdu vydrží. Nejsou mastné a dají se využít i jako obyčejná linka na oči.

IMG_4687

"Neexistuje nic více sexy než kouřové oční líčení" tvrdí Anne Carullo - Senior Vice President, Global Product Development, Estée Lauder. "Dnešní ženy jsou tak vytížené. Mým cílem tedy bylo vytvořit produkt, který jim pomůže docílit žádaného dlouhotrvajícího sexy looku během několika vteřin."

Vaše Sandra