TOMMY JEANS, CALVIN KLEIN, GUESS

1. Na plánku

  • Dnes Otevřeno od 09:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00

Informace o obchodě

Ve značkovém obchodě nabízíme široký výběr dámského a pánského oblečení včetně doplňků z aktuální kolekce značek Tommy Jeans, Calvin Klein a Guess.

Osobní odběry z e-shopu MODE.cz

Na prodejně také můžete vyzvedávat objednávky z našeho e-shopu www.mode.cz. V e-shopu stačí zvolit jako výdejní místo JIHLAVA - NC CITYPARK. Poté stačí vyčkat na informaci přes SMS nebo e-mailu o připravené objednávce k vyzvednutí.

Na e-shopu najdete kromě značek Tommy Jeans, Guess a Calvin Klein také produkty od Tommy Hilfiger, Pepe Jeans a Salsa. Vybírat můžete z nejnovějších kolekcí, nebo si vybrat outletový kousek se slevou až -70 %!

O značkách

Tommy Hilfiger je jednou z nejznámějších prémiových lifestyle značek na světě. Vyznačuje se svojí vysokou kvalitou a jednoduchým designem, který v sobě spojuje sportovní a klasický styl. Značka Tommy Jeans je zaměřena především na mladé lidi mezi 18 a 28 lety. Tommy Jeans kombinuje klasickou sportovní módu s denimem. Vzory jsou inspirovány klasickým americkým stylem a doplněny moderními detaily.

Calvin Klein Jeans je světová lifestylová značka, která je příkladem moderního a sofistikovaného stylu. Reklamní kampaně této značky jsou vždy provokující a vyjadřující spirit americké lehkosti a smyslnosti. Oblečení, obuv a doplňky té nejvyšší kvality značky Calvin Klein naleznete na naší kamenné prodejně, která se nachází v 1. patře.

Módní značku Guess, která kombinuje lásku k americkému západu s evropským citem, založili bratři Marcianovi v roce 1981. Značka Guess je dnes známá nejen svou kvalitou, ale i vlivem na další vývoj módních stylů na celém světě. Od dob firemních počátků se ale mnohé změnilo. Ještě v devadesátých letech znala značku Guess jen malá skupinka módních znalců. V současné době je ale tato módní ikona dobře známou a žádanou značkou i na našem trhu. Oblečení a spodní prádlo Guess, Guess Jeans a Guess by Mariano, se řadí k jedněm z nejoblíbenějších.

Galerie