Víte, že 24. října už to bude 15 let, kdy jste mohli poprvé navštívit naše obchodní centrum? 

Při té příležitosti jsme pro vás připravili mega párty, jíž bude předcházet velká spotřebitelská soutěž, kde budeme rozdávat ceny za více než 750.000 Kč!

Stačí málo! Nakupte v období mezi 14. a 21. 10. (do 12 hod.) v hodnotě min. 500 Kč v jedné z našich prodejen (vyjma Alberta). Hostesky vám u svého stánku v horní pasáži vydají soutěžní kupón, který vyplníte a vhodíte do soutěžního boxu umístěného u prodejny iWant (1NP), a pak už si jen držíte palce! A je opravdu na co se těšit! Hlavní cenou je voucher na libovolný zájezd v hodnotě 50.000 Kč. 

Každý nákup vyhrává! Spolu se soutěžním kupónem obdržíte taktéž stírací los, kde po jeho setření dostáváte navíc okamžitou výhru v jedné ze 4 kategorií.

Nenechte si také ujít naši MEGA PÁRTY, která se koná v sobotu 21.10. od 10 hod. Těšit se můžete na akrobaticko-taneční vystoupení Losers Cirque Company, kouzelníka a komika Richarda Nedvěda, fashion show (nejen) s tématikou udržitelné módy, stylistu, vyhlášení spotřebitelské soutěže, aktivity pro děti, krájení dortu a spoustu dalšího. Celým dnem vás bude provázet oblíbený herec, komik, moderátor, režisér, spisovatel a scenárista v jedné osobě Jakub Kohák.

Děkujeme za poskytnutí výher následujícím obchodům: Alpine Pro, Bageterie Boulevard, Bushman, C&A, CCC, Datart, Deichmann, dm drogerie, E.L. fashion design, Erotic City, Exim Tours, Fotolab CEWE, GrandOptical, iWant, JRC, KFC, Klenoty Trend, Lindex, Manufaktura, McPen, Mobilní pohotovost, New Yorker, Nord Blanc, Nutrend, Orion, Ozeta, s.Oliver, Starbucks, SCANquilt, Tchibo, Tommy Jeans, Triola, Xiaomi, Yves Rocher, Zóna Obuv Rieker Store.

Těšíme se na vás v jihlavském CITYPARKu.