Make up Yves Rocher

Rozjasňující make-up s perletí růžového vosku

RAYONNANT JEUNESSE

Franckouzská značka Yves Rocher nabízí rozjasňující makeup RAYONNANT JEUNESSE, který se vyznačuje složením rostlinného původu.

20190218_Blog_01

Obsahuje především výtažky z růže, jako je esenciální olej z růží, perleť s růžovým voskem a růžová voda.

Tento makeup je velmi vhodný nejen pro sušší typ pleti, ale dobře se mi osvědčil i u dam, které měli drobné vrásky kolem očí, citlivou pleť i pleť, která byla dehydratovaná.

Musím uznat, že se makeup velmi snadno roztírá a po delším nošení nezatéká do drobných vrásek kolem očí.

Stačí velmi malé množství, aby sjednotil barvu pleti a dokonale splynul s pokožkou.

Sama jsem si vyzkoušela tento produkt na své pleti a musím říci, že jsem cítila okamžitý pocit hydratace a lehkosti na pokožce.

Po celý den makeup vydržel tam, kde má být a nevytvořil žádné šupinky ani flíčky. Pleť byla sametově jemná a rozjasněná.

Neměla jsem pocit mastnoty ani efektu neprodyštné vrsty při které má pleť nedýchá.

Makeup je malinko mastnější.

Dámy, které trpí na zašedlou, nezdravou barvu pleti, která je navíc pne a stahuje, tento mastnější hedvábný povrch ocení.

Ovšem pleť, která je smíšená nebo mastná by mohla mít problém s nadměrným promaštěním a makeup by jim nemusel sedět díky pocitu neprodyštnosti.

20190218_Blog_03

Jak a na jaké části těla vyzkoušet odstín makeupu?

Nikdy nezkoušejte makeup na hřbetu ruky. Barva kůže je vždy rozdílná, mnohdy o několik odstínů tmavší než na obličeje. Potom se Vám stane, že si přinesete domů líčidla a před zrcadlem se zděsíte, jak jste si mohli takto tmavý tón koupit.

Ale co s tím?

V každé prodejně byste měli najít zrcadlo s kvalitním osvětlením. Vhodný barevný tón poznáte nejlépe na spodní čelisti nebo na dolní části tváře. Stačí použít velmi malé množství a pořádně rozetřít do takové vrstvy, kterou nosíte.

Pokud pouhým okem nepoznáte, kde je makeup nanesený, není nijak barevně ohraničený, je to přesně ten pravý.

Yves Rocher poskytuje několik barevných odstínů a každá z nás si najde tu svoji. Makeupy RAYONNANT JEUNESSE se dají mezi sebou různě smíchávat tak, abyste našla ten nejdokonalejší odstín.

Pro světlejší, ale přesto né úplně bílý Sněhurkovský odstín pleti, doporučuji BEIGE 200.

Vaše Sandra

20190218_Blog_02