Burger Street Festival v Jihlavě nabídne přehlídku premiantů, představí se výběr nejlepších burgermakerů.

Poslední víkend před prázdninami si ve venkovních prostorách u našeho obchodního centra vychutnáte až dvacet různých typů burgerů. A dojde i na extrémní kuchyni.

Klasicky s hovězím. Nebo snad s trhaným vepřovým pečeným neuvěřitelné čtyři dny či s nádechem asijské kuchyně? Je to jen na vás! Přijďte k nám o víkendu od 23. do 25. června ochutnat burgery doslova z celého světa. 

Dorazí silná sestava, hned tři prodejci, kteří pravidelně sbírají medaile v soutěži mezi návštěvníky. Legendární brněnský podnik Esco-Bar, kterým bude v bitvě o nejlepší burger šlapat na paty U Dřeváka Beer&Grill s jejich vyhlášenými houskami z preclíkového těsta, a také BurgerLand. Své vyhlášené burgery – včetně toho s trhaným vepřovým nebo s inspirací Asií – doveze DyckyBurger a sestavu doplní i oblíbení Choosy nebo českobudějovičtí „drsňáci“ JJ Grill Bill.

Celkem bude na výběr kolem dvaceti burgerů. K nim pak můžete připočíst i jejich variace. Část prodejců tradičně nabídne také bezlepkové housky pro celiaky, u některých prodejců pochodí i vegetariáni. A na své si samozřejmě přijdou i milovníci pálivého.

Extrémní kuchyni pak bude reprezentovat česká značka GRIG, která připravuje pochoutky z hmyzu. Ty překvapují skvělou chutí, zároveň jsou výživově i ekologicky alternativou k tradičnímu masu. Slaný sortiment pak doplní prodejce domácích hranolek Fries Factory a také oblíbená pochoutka CornDog.

Sladkou tečku obstarají opět tradiční středoamerické Los Churros z těsta podobného českým koblihám, a makronky Judyth Sweet Art, které si budete moci odnést i domů, pokud už vám po degustaci burgerů nezůstane místo v žaludku. Novinkou pak jsou nazdobené Bubble Wafle – vafle vyrobené ve vaflovači, který místo prohlubní vytvoří v těstě malé bubliny. Klasická žemle je poté nazdobená řadou doplňků. Sortiment také doplní typicky letní pochoutka – rolovaná zmrzlina Frozen. Tu přímo před očima jedlíka připraví obsluha z vybraných ingrediencí a smetany na ledové plotně.

Vstup na festival je zdarma, stejně jako parkování u obchodního centra. Pro jedlíky bude tradičně nachystána i řada soutěží včetně návštěvnické soutěže o nejoblíbenější burger. Každý návštěvník dostane za objednaný burger hlasovací kupon s unikátním kódem, který může uplatnit u infopointu jako hlasovací lístek. Sám se tím dostane do hry o vouchery na burgery v hodnotě 3.500 korun.

Na festival můžete zamířit od pátečního dopoledne až do nedělního večera. Grily budou rozpálené vždy od 10 hodin do 21 hod., v neděli pak festival skončí o hodinu dříve.

Nezapomeňte využít i zázemí obchodního centra, v našich obchodech na vás čeká spousta výhodných nabídek!

 

GDPR: Vstupem do OC Citypark Jihlava prosím vezměte na vědomí, že z akce PokéTour budou společností CPI Jihlava Shopping, a.s., IČO: 248 32 201, se sídlem Vladislavova 1390/17, 110 00 Praha 1, pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete na http://cpipg.com/data-protection-policy“.