Alpine Pro

-1. Na plánku

  • Dnes Otevřeno od 09:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00

Informace o obchodě

ALPINE PRO je předním českým výrobcem sportovního, outdoorového, lyžařského oblečení a obuvi. Především se jedná o jarní, podzimní a lyžařské bundy, kalhoty, produkty z fleece, funkční spodní prádlo, trika, obuv, batohy, doplňky a cestovní tašky. Nabídka je zaměřena nejen na dospělé, ale i na děti. Oblečení je testováno v extrémních podmínkách pro ten největší komfort a dokonalou funkčnost. Mezi sortiment značky ALPINE PRO také patří kolekce pro volný čas a kolekce pro speciální sportovní aktivity. Kromě kvalitního outdoorového vybavení pro širokou veřejnost Alpine Pro již od roku 2009 navrhuje a vyrábí také kolekce pro Český olympijský tým. ALPINE PROgram Zaregistrujte se v našem obchodě či na www.alpinepro.cz do věrnostního ALPINE PROgramu. Získáte uvítací voucher na 100 Kč za registraci a každý měsíc můžete nakoupit vybrané nové produkty za zvýhodněné ceny ALPINE PROgramu se slevou větší než 20 %!

Nová outdoorová kolekce ALPINE PRO

Nová jarní kolekce ALPINE PRO vychází z přírody a z pohybu v ní. Příroda se stala inspirací pro střihy a barvy, ale také pro materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí. 

Objevujte jarní přírodu spolu s dětmi. Vyberte si kvalitní outdoorovou výbavu v prodejně ALPINE PRO. Pestrá nabídka barev i střihů a kvalitní funkční materiály vás ochrání před nepříznivými živly.