Postelové umění

Můj taťka vždycky říkal, že jakmile začnou červenat jeřabiny, je po létě.
Tímto optimistickým výkřikem startuji sezonu „hello autumn“ a od nynějška na vás začnu sypat nálož nádherných zemitých barev, vitamínu C, zvířátek z kaštanů, transparentních pláštěnek a stříbrných sobů ve výloze…zkrátka, typické symboly PODZIMU.

  blog34_polstareNanu

Pro mě je takovým znakem sychravých měsíců především postel. Tu já tedy můžu na jaře, v létě i v zimě, pokaždé pod jinou záminkou. Jednou tomu říkám jarní únava, vymluvit se lze na podzimní deprese, nachlazení, zimní spánek, sváteční lenošení u pohádek…
To vše je vám samozřejmě na nic, pokud doma máte dítě, které naopak postel bojkotuje, i když mu ji od útlého věku vylepšujete různými kolotoči, hracími piánky, nebesy, medvídkem svítícím ve tmě, chůvičkou hrající melodie, které znáte z hororů….a tak různě.

blog34_favouriteplace         blog34_polstareKik
Přesto si stojím za tím, že je důležité si to v posteli maximálně vymazlit, abyste si i ten krátký čas, který tam strávíte, užili na maximum.

blog34_poslareScan
Když jsem ještě bydlela u rodičů, měli jsme nad sedačkou obrazy secesního malíře Alfonse Muchy. Patrně reprodukce, ale teď mě napadá, že bych se na to mohla pozeptat. Každopádně proto jsem se v Cityparku ve Scan quilt nadšeně vrhla na polštáře, které mi je připomněly a zatoužila jsem je mít i ve své domácnosti.

blog34_polstareScan3                      blog34_prosteradla blog34_postelScan

Stejně jako další, a to nejen ty ze Scan, ale také z Kiku, Albi, Tigera, Pepca, NanuNana….
Kromě polštářů seženete v Cityparku také deky, přikrývky i přehozy, povlečení ze saténu, krepové i bavlněné.


blog34_polstareScan2                   blog34_smudlinekDoMikrovlnky

Samozřejmě nemůže chybět ani motiv jednorožce s třpytivými flitry, kterého ale doporučuji pouze k dekoračním účelům, pokud nechcete, aby váš obličej ráno vypadal jako za starých dobrých pubertálních let. Vyzkoušeno, au.


blog34_Jednorozec             blog34_posltareAlbi

Nezapomeňte na teplé fusky a hřejivé polštářky do mikrovlnky, které voní levandulí. Většině lidí...


blog34_teplyFusky

Užijte si poslední záchvěvy léta, ať už v posteli nebo kdekoliv jinde. Dobrou.
Anička