ŠLÁPNI NA BRZDU!!!

Beauty

Všechny známe datum expirace na výrobcích všeho druhu. Všechny známe datum spotřeby. Proč by naší pleti měla někdy vypršet záruka? Šlápněme na brzdu a pozastavme čas!

Pleť pomalu a nenápadně stárne už ve chvíli, kdy na první pohled není nic vidět. Okolo 26. roku začíná naše tolik milovaná pokožka stárnout. Samozřejmě to neznamená, že nastává konec světa a do několika měsíců vyraší vrásky všeho druhu.

Nic nekončí! Naopak, je to začátek naší práce starání se o sebe. V tuto chvíli pokožka začíná stárnout ve všech svých vrstvách (a že jich není málo) a bude brát ze zásob, které si utvořila. Mění se její povrch, ochabuje vazivo, ztenčuje se tuková vrstva a proto vysychá. Můžeme zaznamenat výskyt pigmentových skvrn a jiné defekty, které se nám doposud vyhýbaly.IMG_2634

Co s tím?

Základem všeho jsou kvalitní produkty a pravidelné návštěvy profesionálního kosmetického salonu.

Kvalitní produkt by neměl obsahovat minerální oleje, které ucpávají póry a vytváří nevstřebatelný mastný film na pleti. Minerální olej je např. Parafín nebo vazelína. Na prvních místech ve složení by měla být voda, zástup vitamínů atd.

Stejně tak se dá ověřit kvalita přípravků v kosmetickém salonu. Dbejte na to, aby se Vám pod kůži dostávala kvalitní péče. Né vždy to tak je.

Jaký produkt zvolit na tolik nechtěné vrásky?

Produktů je nespočet. Můžete sáhnout třeba po Juvena Juvelia® Nutri-Restore protivráskové a regenerační sérum. Celou kolekci zaměřenou proti stárnutí od značky Juvena, najdete v parfumeriích Fann

IMG_2624

Sérum můžete používat pod denní a/nebo noční krém, popřípadě samostatně. Pleťové sérum Juvena Juvelia® Nutri-Restore představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.

Vaše Sandra