Sailor style!

Blog s CITY

Letos to opět na radovánky na pláži nevypadá, ale přímořské atmosféry si můžeme užít i u nás doma. Výzdobou interiéru, stylem oblékání, zahraniční kuchyní i vůněmi, co nám evokují dovolenou, prázdniny, slunce a pohodu.

blog51_pepco       blog51_pepek
Foto: Dětská móda v Pepcu a Pepek v House

Od někoho, komu se dělá blbě i na šlapadle, velebení mariňáckého stylu asi nebude znít moc věrohodně, ale věřte mi, nešplouchá mi na maják, tahle móda stojí za to.

blog51_reserved

Foto: Reserved

Základem jsou samozřejmě námořnické barvy, modrá a bílá. Když je občas šmrncnete červenou, rozhodně neuděláte chybu. Typickým vzorem jsou pruhy, vypadají skvěle na ložním prádle, závěsech nebo zahradním ubrusu, ale víme, jak to s nimi je, co se týče oblečení. Zde zvolte raději drobnější svislé pruhy, které frčí už třetím rokem. A zdá se, že tahle móda jen tak neodpluje.

blog51_house_panska

Foto: Pánská móda v House

Dekorace - nemusíte si hned do obýváku stěhovat plachetnici a na strop obří vycpanou pražmu. Citlivě zdobte jutou, dřevem, provazy nebo třeba rybářskou sítí.
Váš domov letně osvěží mušle, kamínky, písek, lucerna, svíčky. K sehnání jsou samozřejmě nejrůznější miniatury kormidel, kotev, majáků  a trendy plážových domečků.

blog51_kik    blog51_nanu

Foto: Kik a NanuNana

Blankytné nebe, mořské vlny a bríza isnpirovaly také Donatellu Versace k vytvoření smyslné vůně Dylan Turquoise. Přijďte si přičichnout.

blog51_vonavkaFoto: FAnn

Pořiďte si bílý nebo dřevěný rámeček a nechte si vyvolat fotky z poslední dovolené. Dejte si sushi nebo jiné mořské plody, zapalte svíčku, ponořte se alespoň do vany s mořskou solí a užívejte si.

blog51_svicky                blog52_sul

Foto: Boží svíčky v Albi a mořská sůl z Manufaktury

Ahoj :-)

Anička