Podmřížovky!

Přivítali jsme rok 2021. Rok, do kterého vám ještě jednou přeji především zdraví, štěstí a lásku. Rok, o kterém si nikdo z nás nemyslel, že by byl příznačný pro nedostatek dámských silonek!!!

Možná víte, že dříve byly punčochy vyrobeny z nylonu, který byl ale za války využíván k jiným účelům, takže nylonky se staly velkou vzácností. Dokonce si prý  ženy v té době na zadní část lýtek kreslily pruhy, aby tak vytvořily iluzi, že nylonky mají.

Naštěstí fejkovaným punčochám odzvonilo díky vynálezu profesora Wichterleho. Jeho silon se stal základem mnoha důležitých stavebních prvků. Ale hlavně ty silonky, že jo.

Silonek mám doma vždy dost, protože ráda nosím sukně. Obzvláště po Vánocích, když rifle trochu tlačí. Bohužel pan Wichterle asi neměl dlouhé nehty, prstýnky a všetečné dítě, jinak by silon vymyslel daleko pevnější. Taky neměl doma manžela, který vám vaše punčochy tajně krade a….udí v nich sýr!!!

blog44_syry                  blog44_udirna

A tak se na začátku ledna stalo, že v šuplíku jsem ráno nenašla hřejivé krásky ani jedny! Hm, obuv zavřená, naštěstí je otevřený Albert a DM! Aha, zapáskováno!

Evidentně ale nejsem v nouzi sama. Možná si na silonkách o Vánocích vaše dítě taky s nůžkama trénovalo jemnou motoriku, třeba vám do nich manžel taky o Vánocích nacpal goudu. Možná jste se rozhodli v nich vyloupit banku a teď vám prostě chybí!

Naštěstí jsou tu podpultovky! Přesněji řečeno podmřížovky! Ve středu od 9 do 16 v Timo Sassa vám totiž holky prodají punčochové kalhoty přes mříž! Holky, děkujeme!

blog44_timo

Jen takový soukromý tip – to, co se zdá jako malinké roztomilé sedmíkrásky, se po Vánocích záhadně změnilo  a natáhlo v obrovské kopretiny, možná dejte tentokrát raději přednost jiném vzoru nebo jednobarevné klasice. A druhý tip - nikdy nestrkejte stehna přímo před objektiv:-)

Krásný rok 2021
Anička