Dny krásy

Jarní beauty restart!
Taky, milé dámy, cítíte po zimě potřebu pořádně nastartovat ranní osvěžení? My v Cityparku také a proto chystáme v půli března velkou módní a beauty akci.
Těšit se můžete na dvě velké zóny naplněné vším, co k ženské kráse patří. Partnerem naší akce je Institut klinické a estetické medicíny Asklepion a právě jeho tým konzultantů obsadí první beauty zónu, kde Vám odborně otestují Vaši pleť a poradí, co dál.
V druhé beauty zóně Vás pak po celé dva dny bude krášlit a proměňovat team kadeřníků a vizážistů. Ve střehu bude i stylistka, která Vám poradí, co bude Vašemu typu slušet nejvíce. Budou tady také připravené dárečky z našeho obchodu Manufaktura, vouchery na nákupy a spousta další radosti.
Programem na podiu Vás po oba dny provede jedna z nejkrásnějších žen českého showbusinessu, Lucie Borhynová. Po oba dny jsme připravili módní přehlídky z našich obchodů a živého DJ.
 
V sobotu 14. března jsme ještě přidali vystoupení legendární skupiny Verona. Po celý víkend budeme také na pódiu soutěžit o kupu módních cen.
Novinky k akci sledujte také na Facebooku.