Na Jacksona!

 

No jo, tak je to tady zase. Roušky. Ale pojďme chvíli neprskat (kolem sebe) a najít i výhody.
Takže…sníží se kazivost zubů, protože když si dýcháte celý den pod nos, chcete mít prostě fresh dech. Takže honem do DM pro pasty, ústní vody, mezizubní kartáčky, jednosvazkové kartáčky, zubní nitě a spoustu žvýkaček.

blog35_timelineZESVETLENY

Navíc, když vám ráno ujede ruka při aplikaci rtěnky, nikdo si toho za celý den nevšimne. Čas na to, vyzkoušet nové odstíny!

Když se vám náhodou udělá z roušky opar nebo pupínek, můžete ho skvěle zakrýt rouškou. A to se vyplatí! K dostání už jsou v Cityparku ve fashion obchodech i různé barvy, naštěstí i prodyšné a s vyřešeným vázáním, takže vám po týdnu neodstávají uši. Pokud teda nemáte od narození jako já takový plachťáky, že jste na nich v dětství nosili zavěšený pytlík s přezůvkama.

blog35_friends            blog35_batman

Když si dáte klobouk a brýle, vůbec nikdo vás nepozná! Navíc vám to bude slušet tak, že na vás budou troubit auta. Pokud to nebude tím, že s tím vším na sobě budete mít sníženou periferní viditelnost a skočíte omylem do vozovky.

blog35_bryle           blog35_batohy

Ale hlavně…můžete se konečně odvázat, klidně nahodit styl Michael Jackson, protože to nikomu nebude připadat nepatřičné. A tu chvilku při nakupování to přece vydržíme. Dobře, tak moje nakupování netrvá jen malou chvilku, ale chlapi taky přece chodí „na jedno“...

blog35_puntiky            blog35_taco

A černobílá kombinace je fakt trendy. Letošní podzim vévodí hlavně obuvi, nejvyšší čas pořídit nějaký black or white kousek a natrénovat měsíční chůzi.

blog35_streetShoes      blog35_botyCCC

Černá a bílá je nestárnoucí kombinací, stejně jako kostkovaná košile nebo kožená bunda. S módními doplňky ale váš outfit dosáhne úplně jiných rozměrů. A když jsme u těch rozměrů...víme, kam přesně s tou černou, aby zeštíhlovala, že jo?

blog35_kostkovanaKosile           blog35_kozenaBunda
blog35_rukavice           blog35_cepice

Berte to s úsměvem :)

Anička