Minniesukně a mickeyny jsou IN!

Nejprve bych chtěla ze srdce poděkovat za všechny ty krásné reakce, které mi od vás chodí. A slibuji, že jakmile budu mít chvilku času, na obě dvě odpovím. Nebo si to řekneme, jakmile přijdu domů.

blog30_minnieBackory   blog30_hrnicek   blog30_prkenko

Tam aktuálně vládne nejmladší, nejmilovanější a nejhlasitější člen domácnosti. Zatímco v květnu stálo hodně přemlouvání, vysvětlování, ve zcela výjimečných případech uplácení, dostat Ninušku do školky, v prázdninovém módu jsme si nuceni na předškolní vzdělávací zařízení neustále hrát. Pořídit jsem si musela nové bačkory, hrníček na pití a při procházce poslouchám, že musíme to obouvání s maminkou doma více trénovat, protože žádná služka dětí prý nepřijde a neudělá to za mě. Mami???
Po procházce jdu s ostatními dětmi spát. Bohužel tahle jediná část, kterou bych si fakt užila, trvá sotva pár vteřin a pak i s ostatními spolužáky, které představují plyšáci Minnie, šmoula a teta Hedvika (?!?), musím vstávat.

blog30_ksiltovky     blog30_minniePenal     blog30_supermanka

Minnie je vůbec naše nejka. V žebříčku největší superhrdinky nahradila i maminku, z čehož usuzuji, že laťka nebyla až tak vysoko. Každopádně Minnie teď máme jako plyšáka, na polštáři, dece, na sponkách, pyžamu, úplně všude. Přestože infantil styl mi není úplně cizí, občas se zatoužím obklopit něčím adekvátním mému věku a vyrazím si pořídit něco konzervativního a nóobl. Pokud ale zaběhnete do Cityparku, zjistíte, že my jsme naprosto in!

blog30_maxisaty              blog30_minnieVeVyloze

blog30_minniePondy              blog30_minnieNEwYorker

Sukně, tepláky, ponožky, kšiltovky, trička i záchodové prkénko. Všude tam můžete oblíbené Waltovy myšáky najít. A neje ty. Z Disneyho dílny frčí i kačer Donald, oblíbená Daisy nebo Bambi.

blog30_donald          blog30_daisy
blog30_trickoZLuteKmikine          blog30_zlutaMikina

Je léto, nahoďte odlehčený styl, pojďte být hraví a nic neřešit. Přesto.... kdybyste někdo znál nějakou Hedviku, dejte mi vědět! Pro jistotu!

blog30_MinnieCaA              blog30_trickoNejaky
Bezstarostné dny vám přeje
Anička