Vyhrajte za letní nákupy v centru

Čas prázdnin a dovolených je tu. Kdo by se netěšil? U nás v CITYPARKU jsme si pro vás na celé prázdniny přichystali velkou letní soutěž o dárkové karty a spoustu dalších krásných cen. Stačí celé léto nakupovat v centru CITYPARK a registrovat originální pokladní účtenky v hodnotě nad 500,- Kč. Do soutěže jsou zapojené všechny obchodní jednotky nákupního centra CITYPARK. 

Každý soutěžní týden se hraje o 5 dárkových karet v hodnotě 500,- Kč, tzn. že za celé léto rozdáme 40 dárkových karet v celkové hodnotě 20000,- Kč. Ale to není vše! Na konci prázdnin vylosujeme ze všech zaregistrovaných kuponů vítěze hlavní ceny a dalších dárků.

Hlavní výhrou je pobyt v luxusním hotelu ze sítě CPI Hotels v hodnotě 10000,- Kč. Těšit se můžete i na dárky od partnerů soutěže ScanQuilt, Nordblanc, Datart, Baťa, dm drogerie, Xiaomi, Manufaktura, Yves Rocher, Veselá Veverka, Bushman či Fusakle. 

Soutěž probíhá od 5.7. do 29.8.2021. Hlavní slosování proběhne 31.8. 2021. Zde najdete kompletní Pravidla soutěže_Letní nákupy.

Svoje nákupní účtenky nahrávejte ZDE nebo vyplňte přímo na obchodní pasáži před jednotkou iWant soutěžní kupon a vhoďte ho do soutěžního boxu umístěného v našem letním koutku. 

SEZNAM VÝHERCŮ JEDNOTLIVÝCH SOUTĚŽNÍCH TÝDNŮ:

1. TÝDEN

Barbora Menclová, Soňa Voštová, Olga Pečinková, Josef Háněl, Soňa Blažková

2. TÝDEN

Martina Pazderková, Petr Svoboda, Anna Dočkalová, Petra Šmídová, Martina Hamáková

 

Užijte si léto a letní nákupy u nás v centru.

Jsme tu pro vás a pro váš lepší den.