Záchodový selfíčka v Cityparku!

Moje dítě na to má evidentně jiný názor, ale když nemáš alespoň jednou za rok na instáči záchodový selfíčko, tak sociálně nežiješ. Ale jenom JEDNOU za rok, mami!!!

      blog29_zachod                       blog29_zachody2

Kdybych si teda měla na focení vybrat jeden správnej background, vyberu si sociální zázemí v Cityparku, protože připomíná rozkvetlou louku. A kytky já prostě můžu. A mám je úplně všude. Na rozdíl od manžela. Ten kytky nemůže, protože má na ně alergii. Takže se poslední dobou v bytě dost míjíme. Alespoň, že existuje ten Instagram!

blog29_halenka

Nicméně květinám se teď v sezóně vyhnout stejně nelze. Jsou úplně všude. Na záhonech, na louce, na poli, v obchodech, na oblečení, doplňcích, nábytku, nádobí. A vypadá to sakra dobře, svěže, letně!

blog29_orsay

Nechte se inspirovat a vyražte prakticky do kteréhokoliv obchodu, vždycky na nějaký floristický kousek natrefíte. Lindex, Cropp, Orsay, Takko i C&A doslova kvetou a květinové motivy na plavkách a šatech skvěle rozráží nedokonalosti postavy.

blog29_lindex            blog29_satyNaPanne
V New Yorkeru jsem navíc objevila skvělou vychytávku. Tak jako v salónu s dlouhými šaty najdete boty na podpatku, abyste si mohly vyzkoušet, jak budete vypadat s dlouhýma nohama, tady je v kabince k dispozici nalepovací podprsenka, abyste si mohly vyzkoušet, jak byste vypadaly, kdybyste měly prsa!
Taky to ale mohly být ztráty a nálezy... Každopádně to je skvělej nápad!

    blog29_kabelky            blog29_halenka

    blog29_TallyWejl            blog29_kratasy

Krásné letní dny
Anička