Jak jsem trumfla Láďu Hrušku

Máme za sebou první adventní neděli. Možná historicky první, kdy většina z nás stihla včas vyrobit věnce, zadělat těsto na perníčky a uklidit. Myslím pořádně, i s vytřením pod sedačkou, vyčištěním spár v koupelně za sprcháčem, kde běžně není vidět, s přerovnáním pytlíčků na koření…uklidněte mě, že tohle běžně taky trochu flákáte, že jo?
Polovina dárků už je na cestě, bohužel tedy nevím, na které, tipuju někde mezi Aší a Ostravou, v některém z přeplněných boxů, dep, úschoven, zpátky u dodavatelů. Při nákupu na e-shopech se mi totiž nikdy nechce registrovat, takže občas v polovině nákupu o obsah košíku přijdu (a ušetřím!) a většinou nesleduju tracking. Proto prostě je kamenná prodejna vždy jasnou volbou, můžu si dárky poňuňat, očuchat, ty pro sebe vyzkoušet ;-). Proto už se na nákupy fakt těším. Moc si přeji, aby k nim ale většina z nás přistoupila zodpovědně, všichni si na tu čtvrteční slávu vzali vypranou roušku a drželi si odstup. Ať si všechny ty dárky, jídlo a pití užijeme ve zdraví a pohodě.

blog41_kinderkalendar          blog41_adventDM

Dneska v telce Láďa Hruška dával tip na adventní kalendář z ruliček od toaletního papíru…pokud stihnete do úterka p….oužít 24 toaleťáků, můžete se do toho pustit. Jinak přicházím se svými radami já.

Otevírací okénka s čokoládou nikdy neomrzí, v Albertu najdete klasiku i prémiové náplně pro opravdové fajnšmekry. Kdo neholduje čokoládě, je sice dost podezřelej, i tak si ale zaslouží svoje místo na zemi a dokázat mu to můžete třeba salámovým advenťákem.
V DM seženete kosmetický kalendář, v pánské i dámské variantě, a voňavou očíslovanou nádheru má ve své nabídce i Yves Rocher. To má i své výdejní okénko, vše se dá ještě stihnout.

blog41_pytliky               blog41_piva

Já používám již několikátý rok plátěné pytlíky z Tchiba, kolíčky z Kiku a vlastní náplň. Dobroty, prstýnky, sponky, vánoční aktivity a malé ozdobičky na mini stromeček k Ňuně do pokoje. Manžel si většinou pochutná na pivní čtyřiadvacítce. A protože u nás se dává kalendář až na Mikuláše, náš čert je 5. prosince odpoledne řádně rozohněný.

blog41_fotolab

Letos jsem vyzkoušela adventní kalendáře s vlastní fotkou od Fotolabu a mohu jen doporučit. Krásné barvy i kvalita, okénka můžete mít prázdná, s fotkami nebo s produkty Ferrero Rocher a Raffaelo. Já naopak do Mikuláše nevydržím, takže anděl bude v sobotu opravdu barokní.

Krásný předvánoční čas

Anička