Z Pressu do sexshopu. V ponožkách!

Blog s CITY

 

V Cityparku se o víkendu chystá velká nákupní párty, možná i proto jsem se minulý týden trochu večírkově rozvášnila. Dnes budu pokračovat a rozšoupnu se ještě víc!

blog14_press2

Začnu pozvolna prvním tipem na dobu, kdy máte na sobě zkraje večera ještě šaty :-) A ne ledajaké!
Mě absolutně uchvátila večerní róba v PRESSU, kdy na mě už za výlohou mrkala tahle luxusní záležitost. Uvnitř jsou další zajímavé kousky nejen na plesy a večírky, ale třeba i ke stromečku. Nebo jako dárek pod něj!

blog14_press1                blog14_press3
Po večerním veselí se mnozí z vás odeberou domů ve dvojicích. Stále je ale potřeba zachovat eleganci a šarm. Zapomeňte tentokrát na vytahaná trička a plyšové overaly, pořiďte si svůdné prádlo, ať jste za dámu i v ložnici! (Triumph)

   blog14_pradlo       blog14_pradlo1

Snímky do dnešního blogu jsem pro vás fotila cestou ze školky. V jedné ruce telefon, v druhé dítě, někde mezitím deštník, nákup, loupák a telefon. A tak se stalo, že se mi Ninuška v půlce pasáže vysmekla a zaběhla do obchodu, ve kterém jsem v ciťáči vážně ještě nikdy nebyla. A nebyl to sport!

Ze strachu, že na mě někdo zavolá sociálku, jsem se dala do pohybu, ale dítě bylo rychlejší, odchytla jsem ho až uvnitř, mezi regály s erotickými pomůckami. 
„Jéééé, červenej,“ vykřikl můj andílek a rozhodně neměl na mysli odstín mojí tváře, přestože ten byl srovnatelný s tím největším vibrátorem, který jí padl do oka. Uf. S omluvným úsměvem za křiku: „To jsou stejný pouta jako měl stlejda!“ (kamarád je policista!!!) jsem odtáhla rozjařené dítě pryč.

    blog14_eroticcity           blog14_pouta
Tahle příhoda mě ale přivedla na myšlenku, že se do obchodu nesměle vydám ještě jednou a přidám pro vás nějaký tip i na tenhle druh sortimentu. Alespoň se podívám dovnitř na víc než 30 sekund a nemusím si připravovat výmluvu, že se jdu podívat na dárek pro kamarádčinu rozlučku se svobodou.
Paní prodavačka byla neuvěřitelně milá a ujistila mě, že pomůcky uvnitř dokáží splnit mužům každé přání. Přiznala jsem jí, že většina mužů v mém okolí si přeje, abych hlavně mlčela.  K mému překvapení mi paní nabídla kožený roubík, takže potvrzuji, že uvnitř opravdu seženete cokoliv. (Erotic City)

Muži, i další tip je vlastně pro vás. Zabijákem dobře rozprouděné noci jsou ponožky! A to nejen v pantoflích, ale i v posteli. Pokud vám ale, stejně jako mně, neustále mrznou nohy, buďte alespoň styloví, vtipní a happy (socks).


blog14_happy2_1       bloog14_happy

Užijte si mejdan i after party;-)

Anička