CREMORLAB NOVÁ ŘADA KYSLÍKOVÉ PÉČE O PLEŤ

Určitě jste slyšeli o mnohokrát opěvovaném kyslíku a jeho blahodárném účinku pro pleť.

Kosmetická značka CREMORLAB je původem z jižní Koree a představuje na trhu novou řadu O2 COUTURE, což je řada založena na okysličení a hluboké hydrataci pleti.

Hlavní složkou přípravků této řady je termální voda bohatá na minerály jako sodík, draslík a germanium.

Věděli jste, proč je kyslík tolik prospěšný pleti?

Dostatek kyslíku pomáhá buňkám v metabolické aktivitě, která má za následek revitalizaci pokožky. Zjednodušeně řečeno, pokožka se udržuje stále napjatá a mladistvě vypadající.

Tato značka tvrdí, že přináší řešení pro zákaznice, které si chtějí uchovat nesmrtelnou krásu a zdravou, bohatě hydratovanou a okysličenou pleť.

Jestli je tomu tak jsem se rozhodla vyzkoušet.

V první řadě je důležité kvalitní odlíčení - čištění pokožky.

CREMORLAB nabízí čistící pěnový gel, který se po kontaktu s pokožkou a vodou přemění na pěnu, která odstaňuje veškeré nečistoty. Nejprve jsem se bála, aby mi gel nevysušil pokožku a necítila jsem pnutí. Bylo tomu právě naopak. Hned při odličování jsem cítila svěžest. Pěnový gel je bohatý na termální vodu a výtažky z mořských řas.

Díky obsaženým částečkám nedoporučuji na odličování očí.

Dalším vhodným krokem pro udržení si mladě vypadající pleti je kyslíková peelingová maska.

Tato kyslíková maska je založena na přírodních výtažcích jako jsou AHA kyseliny (ovocné kyseliny), výtažky z listů libavky, které mají protizánětlivé účinky a výtažky z mořských řas.

Maska mě překvapila svoji strukturou.

Nejprve nanášíte masku v gelové konzistenci, ale do několika vteřin maska nabobtná v pěnu plnou miniaturních kyslíkových bublinek.

Masku lze snadno smýt vlažnou vodou.

20181203_cremorlab_01

Nikdy nenechávejte působit peelingovou masku déle než uvádí výrobce!

Třetím a mým posledním krokem, aplikace přípravků této nové řady, bylo použití intenzivního hydratačního krému.

Intenzivní hydratační krém O2 couture opět obsahuje termílní pramenitou vodu s aktivním kyslíkem, které zanechávají na pleti efekt podobný lázeňské kyslíkové terapii. Mořské řasy slouží k uzamikání vláhy v pleti.

Tento krém má tzv. Tající efekt, což znamené, že se při kontaktu s pokožkou příjemně rozpustí jako sníh. I přesto, že se pleťový krém vyznačuje svoji hydratační schopností, je i dostatečně mastný k tomu, abyste ho mohli využívat i v zimních měsících.

Pleť je po něm vláčná, hebká a okyslíčená po celý den.

20181203_cremorlab_02

Musím uznat, že jsem se po této drobné regenerační kůře zbavila drobných vrásek na čele, které se mi objeví vždy při nedostatečné hydrataci a suchosti pleti.

Vaše Sandra