Co na citlivou pleť pro muže?

Co použít na citlivou pleť pro muže?

Balzám po holení Fraicheur Homme Yves Rocher

I muži mohou mít problémy s citlivou pletí. Nejčastěji trpí podrážděním po holení, které se pojí se zarudnutím, pálením a svěděním. Jenže co s tím?

Spousta firem nabízí přípravky po holení na citlivou pleť, ale málo který opravdu pomáhá se zklidněním a muži se mě často ptají, jak si ulevit od nepříjemných pocitu pálení, svědění atd.

Rozhodla jsem se otestovat na mužích v blízkém okolí Balzám po holení Fraicheur Homme od Yves Rocher.

V první řadě mě oslovil svoji nízkou cenou v porovnání s kvalitou a jemnou osvěžující vůní.

O mužích je známo, že neradi čekají. Proto je tento balzám po holení opět velkým pomocníkem díky jeho rychlému vstřebání a rychlé aplikaci.

20190218_Blog_05

Proč je značka Yves Rocher tolik oblíbená?

Výrobky firmy Yves Rocher nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu. Navíc je tato francouzská značka známá svým zcela přírodním rostlinným složením.

Proč je tento přípravek vhodný i pro velmi citlivou pokožku?

Hlavní složkou, která zklidňuje pleť je tolik oblíbená Aloe Vera a heřmánek.

Věděli jste k čemu všemu slouží Aloe Vera v kosmetice při péči o pletˇ?

Gel z aloe vera má výrazné hydratační účinky, využít ji můžete také při vážnějších problémech s pletí a kůží. Ať už se jedná o akné, ekzémy, opary i alergické reakce.

Heřmánek je také velkým pomocníkem. Má významné hojivé a zklidňující účinky. Používá se na kožní vyrážky, akné, špatně se hojící rány, urychluje hojení jizev.

Jaký parfém použít, aby se vůně nepřebíjeli?

Pokud by pánové nevěděli jakou vůni kombinovat s balzámem po holení Fraicheur Homme, značka Yves Rocher nabízí toaletní vodu HOGGAR.

Toaletní voda je spojením vůně vzácného cedrového dřeva se svěžestí bergamotu. Výsledkem je jedinečná vůně se sametovým a silným charakterem.

Jako ženu mě tato kombinace velmi zaujala.

Vaše Sandra

20190218_Blog_04