Blog s CITY

BLOG S CITY

Mít vlastní blog je paráda, protože píšete o věcech, které vám jsou blízké, máte k nim
co říci a čtou je lidé, které dané téma zajímá.
Vy se vypovídáte a vyhnete se tak na společenských akcích nuceným úsměvům a trapným chvilkám, kdy okolí vaše historky z nepochopitelných důvodů vůbec nezajímají.
Jak šel čas, psala jsem o zkouškách ve škole, práci, svatbě, dítěti, dítěti, dítěti, dítěti...
a najednou to začalo být trochu monotématické. Co s tím?

nebemydve_rozmery

Miluju módu. Ale ruku na srdce, občas trochu ulítnu s růžovou a někdy to přeženu
s množstvím kytiček nebo puntíků. Navíc je mi líto vyhazovat věci, takže se u mě v šatníku ještě najdou trička nad pupík, která jsem v prváku koupila na námku v Editě.
Vzhledem k tomu, že už nejsem úplně ranní rosa, není to vždy top kombinace, takže se pozice výhradního módního guru dobrovolně vzdávám. Taky zbožňuju kosmetiku, akorát poslední roky se nákupy omezily na krémy na oční okolí a vrásky. Líčím se většinou už jen řasenkou, a dokonce se mi párkrát, a za to skončím v make-up artist pekle, povedlo vytuhnout při uspávání dítěte bez odlíčení. Tudy cesta taky nepovede. Taky mám ráda stylově vybavený a uklizený dům. Ale taky mám to dítě, že jo, takže dál. Líbí se mi krásně naaranžované jídlo, ale vařím zhruba stejně jako řídím, to nám odpadla další dvě témata.

Naštěstí moudré hlavy ze Cityparku přišly na to, že mým skrytým talentem je NAKUPOVÁNÍ!

Skrytým pro to, že jsem dobrá i ve schovávání účtenek a tvrzení, že tuhle sukni už mám přece dlouho ;-)
Možná by se mohlo trochu zdát, že to je sklon k závislosti, ale všichni víme, že někdy je třeba si udělat radost...dvě, tři. A že některý boty prostě nemůžete nechat jen tak ležet.
A že tu kabelku jste, dámy, taky nutně potřebovaly! Zároveň ale nechceme zbytečně rozhazovat, občas chceme udělat něco pro svoje zdraví a podpořit třeba dobrou věc.

A tak slovo dalo slovo a já teď v siťáči strávím ještě více času než doposud, abych pro vás vybírala novinky, upozornila na fajn akci nebo vyfotila peckovou kolekci.

trickoCam
Už jsem dnes psala o svém dítěti? Často se mě totiž ptáte (takhle vždycky blogeři začínají své povídání o věcech, na které se ale ve skutečnosti nikdo neptá), kde nakupujeme
s dcerou stejné oblečení. No, kde se dá, ale tahle supr čupr stejná trička jsme pořídily
ve speciální edici ke Dni matek v Camaieu! Tu teď nahradila móda k bazénu, na fesťáky, trička s ovocem a stylové kulaté kabelky! A i když se do nich nevejde ani lahvička s pitím
a vypadávají z ní piškoty, tenhle hit letošního léta by vám neměl chybět.

 trickoCam2

A příště už méně o mně a více pro vás:-)
Hezké dny
Anička