Otevírací doby

  Obchodní galerie
po-ne 9:00 – 21:00

  Lékárna
po-ne 8:00 – 20:00

  Hypermarket
po-ne 7:00 – 22:00

  Multikino
po-pá 13:30 – 24:00
so-ne 11:30 – 24:00

  Parkoviště
po-ne 7:00 – 22:15

City Park Jihlava - netkatalog.czNákupní, obchodní, prodejní centra - netkatalog.cz

Vysočina v pohybu

V neděli 28. ledna se bude hýbat celá Vysočina!

Na závěr ledna pro Vás chystáme akci nabitou pohybem: breakdance, parkour, ping pong nebo taneční flash mob. To všechno můžete vidět a taky vyzkoušet na naší pasáži v rámci akce Vysočina v pohybu. Spolupracujeme na ní s Krajem Vysočina a připravili jsme tak skutečně to nejlepší, co na Vysočině můžete dělat ve volném čase. Hlavním lákadlem bude určitě exhibice ping pongu v aréně, kterou postavíme na spodní pasáži. Hrát tady budou nejlepší profíci! Ping pong si také budete moci vyzkoušet, a to také na spodní pasáži. A aby toho nebylo málo, pokusíme se v Cityparku také o rekord v množství létajících ping pongových míčků, tedy přesněji v největším množství ping pongových míčků ve vzduchu.

Vychytávkou v rámci odpoledne pak bude taneční flashmob, že ho neznáte? Jedná se o jednoduchou taneční choreografii, kterou si s Vámi zatančí děti ze žďárského DDM. Tančit může úplně každý, kdo bude zrovna na pasáži. I my ze správy centra si přijdeme trsnout! Kromě toho se můžete těšit taky na hip hop a parkour.

Kdo má raději naopak klidnější aktivity, může zajít na horní pasáži do indiánského tee pee, a nebo pomazlit zvířátka v malé farmě. Že se Vám nabídka aktivit Kraje Vysočina líbí? Nám taky, a proto máme skvělou zprávu. Přímo na naší pasáži budete moci vybrat u některých zapojených organizací své ratolesti dokonce i letní tábor a rovnou ho zamluvit.

 

nahoru