Otevírací doby

  Obchodní galerie
po-ne 9:00 – 21:00

  Lékárna
po-ne 8:00 – 20:00

  Hypermarket
po-ne 7:00 – 22:00

  Multikino
po-pá 13:30 – 24:00
so-ne 11:30 – 24:00

  Parkoviště
po-ne 7:00 – 22:15

City Park Jihlava - netkatalog.czNákupní, obchodní, prodejní centra - netkatalog.cz

Trendy na jaro

Trendy na Jaro 2018? Začněte například s pastelovými barvami!

Tento rok je ve znamení barev a to zejména pastelových. Ani trochu nebude vadit, když váš outfit bude sladěný pouze do jedné barvy. Jedině dobře. O to letos právě jde. Rovněž se tento rok mění trend střihů kalhot. Doplňky budou hrát obrovskou roli a mohou nám doplnit celý look. Chcete být opravdu skvěle připravení? Tak pojďte nasát jarní inspiraci.

Pastelky

Chcete spolu s příchodem jara zazářit a přidat do svého šatníku nějakou tu barvičku?

Je to tady! Zkuste pastelové barvy. Trend 60. let je zpět a ve velkém. Na tomto outfitu si můžete všimnout, že jsme se nebály kombinace zářivě žluté s růžovou. Kalhoty s cigaretovými nohavicemi krásně prodlužují postavu a rovněž se dokonale hodí na jarní či letní nošeni. Tenisky s platformou nesmí v roce 2018 chybět v žádném botníku. Odvažte se! A celý outfit doplňují skvělé, poloprůhledné, sluneční brýle, které dodají looku originální vzhled.

Riflový outfit

Každý den nebude slunečný a podle našich představ. Pro tyto dny bude ideální právě tato kombinace.

Proč si nesladit celý look pouze do riflového. Světlé, úzké kalhoty jsou vždy to správnou a jednoduchou volbou na celý den. Upnuté rifle kombinujeme s oversize světlou mikinkou a parádní jeanovou bundou. A abychom popřípadě nezmokli, doplníme celý look jednoduchou, černou kšiltovkou, která skvěle poslouží při nečekaném jarním dešti.

Jak se obléct pohodlně do společnosti?

Právě to vám ukážeme u našeho třetího outfitu. Letos letí společenské kalhoty, tak proč je nezkombinovat s výrazně červenou mikinou, která náš look krásně rozzáří! Kalhoty můžete skvěle doplnit černým děrovaným páskem, a kdyby vám byla zima, tak dokonce i třpytivými silonkami. To všechno jsme zakončily pohodlnými teniskami tmavě vínové barvy, které krásně doplňují náš outfit.

 

Jarní elegance

Dají se sladit skoro se vším a na jarní počasí, kdy ještě není takové teplo, se skvěle hodí. Džínové bundy miluje každý, právě proto jsme se jednu takovou rozhodly dát do čtvrtého, finálového outfitu. Červenou semišovou sukní s jednoduchým černým tričkem nemůžete nikdy nic zkazit. Jako u minulého outfitu, jsme vše doplnily naším oblíbeným páskem a tmavě třpytivými silonkami. Na závěr jsme zvolily černé lodičky.

 

nahoru