Otevírací doby

  Obchodní galerie
po-ne 9:00 – 21:00

  Lékárna
po-ne 8:00 – 20:00

  Hypermarket
po-ne 7:00 – 22:00

  Multikino
po-pá 13:30 – 24:00
so-ne 11:30 – 24:00

  Parkoviště
po-ne 7:00 – 22:15

City Park Jihlava - netkatalog.czNákupní, obchodní, prodejní centra - netkatalog.cz

Koláč pro hospic nově v Cityparku Jihlava

Koláč pro hospic je osvětovou a sbírkovou akcí. Ta se koná vždy na podzim v rámci Světového dne hospicové a paliativní péče. Lidé zakoupením koláče podpoří domácí hospicovou péči Bárka při Oblastní charitě Jihlava. Stánek s koláči bude stát ve středu 4. října 2017 na Masarykově náměstí v Jihlavě od 8.00 do 17.00 hodin. Dobrovolníci z označenými košíky budou nově nabízet koláče v CITYPARKu a v ulicích Jihlavy.

„Tato akce se stala již oblíbenou tradicí. Někteří návštěvníci stánku jsou našimi pravidelnými zákazníky. Přijdou si nejen pochutnat na výborných koláčích, ale i podpořit naši službu,“ řekla Jana Sochorová, vedoucí Bárky.

„Výtěžek ze sbírky použijeme na ošetřovatelský materiál, který naše zdravotní sestry používají při každodenní péči o nevyléčitelně nemocné. Částka podpoří také celkový provoz služby,“ objasňuje záměr Jana Sochorová.

Záměrem sbírkové a osvětové akce Koláč pro hospic je kromě finanční podpory také informování veřejnosti o existenci charitní domácí hospicové péče v Jihlavě, která se stará o nevyléčitelně nemocné v jejich domácím prostředí. Tuto službu tvoří tým profesionálních pracovníků.

nahoru