Otevírací doby

  Obchodní galerie
po-ne 9:00 – 21:00

  Lékárna
po-ne 8:00 – 20:00

  Hypermarket
po-ne 7:00 – 22:00

  Multikino
po-pá 13:30 – 24:00
so-ne 11:30 – 24:00

  Parkoviště
po-ne 7:00 – 22:15

City Park Jihlava - netkatalog.czNákupní, obchodní, prodejní centra - netkatalog.cz

Citypark podpořil maminky nedonošených miminek!

Jihlavská nemocnice kontinuálně pracuje na obnově pokojů pro maminky předčasně narozených miminek. Aby mohly být nablízku svým dětem, musí často pobývat v nemocnici dlouhodobě. Takový pobyt je samozřejmě stresující, proto jsme se rozhodli nemocnici a hlavně maminky podpořit. Na vybudování nového pokoje pro maminky jsme věnovali finanční dar.

V pokoji na oddělení novorozenecké JIP se vymění podlaha i nábytek, pořídí se obrázky a další doplňky: „Tento pokoj je odlišný tím, že se jedná spíš o rodinný pokoj. Kromě toho, že je nově opravený, použili jsme tlumené barvy, aby se v něm maminka i miminko cítily příjemně. Pro větší děti máme pokoje více barevné,“ říká Simona Hájková a primář dětského oddělení Martin Zimen doplňuje: „Moc děkujeme za poskytnutý dar. Kromě zdravotní péče je samozřejmě důležité i prostředí, ve kterém se pacienti léčí, jak se tam cítí.“ Díky jihlavskému nákupnímu centru Citypark má tak oddělení novorozenecké JIP zrekonstruované již oba pokoje pro maminky předčasně narozených dětí.

Projekt pokojů pro maminky v hotelovém standardu oslovil management Cityparku dokonce natolik, že jeho členové se podíleli i na dekoracích pokoje. „Nadšení vrchní sestry dětského oddělení, Simony Hájkové, je tak nakažlivé, že jsme se téměř hned po schůzce vrhli nakupovat obrázky a další dekorace. Také jsme u nás v nakladatelství nakoupili i pár knížek, aby se maminky mohly začíst,“ uzavírá s úsměvem marketingová manažerka Cityparku, Jana Vránová.

nahoru