-417 Beauty you can sence

Vášeň pro krásu

Přes 90% přípravků je vhodných pro Vegany.

Tato kosmetická značka využívá základní nejčistší zdroje matky přírody jako jsou soli Mrtvého moře.

Z Mrtvého moře využívají opravdu maximum.

V přípravcích můžete najít obsahy vody i léčivého bahna. Všechny tyto složky jsou bohaté na zinek a brom.

Věděli jste, že lidé trpící lupénkou mají extrémně suchou pleť a proto hořčík, draslík, vápník a sodík napomáhají pokožku hydratovat a tím předcházejí pocitu svědění a podráždění.

Proto je tato kosmetika velmi vhodná pro ženy i muže trpící lupenkou, různými druhy ekzémů i akné.

Přípravky z Mrtvého moře mají nezanedbatelný vliv i při léčbě akné.

Díky vysoké koncentraci minerálů má bahno z Mrtvého moře antibakteriální schopnosti, které chrání pleť před vlivem bakterií.

Minerály účinně absorbují nadbytek mazu a lokálně vysušují problematická místa. Nevysušují však celou pokožku, proto je lze bez obav a bezpečně doporučit právě lidem trpícím akné.

20190131_blog_Beauty_01

Perfektním přípravkem jak pro citlivou, tak i mastnou pleť je pleťový čistící gel s lufou FACIAL MICRO LUFFA FOAMING GEL.

Lufa je mořská houba a částečky z ní slouží k odstraňování staré nepotřebné kůže z těla. Proto Vám tento přípravek poslouží i jako šetrný peeling.

 

Tento čistící gel gel v sobě spojuje výhodu 4v1: čistí, tonizuje, jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a odličuje. Navíc má velmi jemnou přírodní vůni i díky obsahu Aloe Vera.

Při jeho aplikaci je důležité pleť nejprve navlhčit, poté nanést dostatečné množství gelu na pleť a jemnými krouživými pohyby odstraníte nečistoty. Velmi snadno ho opláchnete pod vlažnou vodou.

Díky obsahu drobných částeček lufy nedoporučuji gel používat na odličovaní očí a když, tak velmi opatrně.

Kůže kolem očí je velmi jemná a snadno se podráždí. Navíc bych byla opatrná, aby se Vám drobné částečky nedostaly do oka.

Gel FACIAL MICRO LUFFA FOAMING GEL mi velmi vyhovoval, protože se s ním lze snadno odlíčit i ve sprše. Pleť po něm byla dokonale vláčná a jemná.

20190131_blog_Beauty_02

Aby se Vaše pleť cítila skvěle i přes noc, kdy nejvíce odpočívá, doporučuji pleťový krém -417 TIME CONTROL FIRMING CREAM. Je skvělý pro unavenou a ochablou pokožku obličeje a krku, redukuje drobné linky a vrásky, zlepšuje elasticitu pleti. Vhodný zejména pro zralou a suchou pleť.

Vaše Sandra