V našem nákupním centru aktuálně běží na plné obrátky rekonstrukce. V jejím rámci se nám již podařilo ve velmi krátké době otevřít novou prodejnu Tommy Jeans. Ale chystáme i další nové značky, nové koncepty stávajících obchodů a pořádně svěží restaurační zónu.

A na co konkrétně se můžete těšit? Již na konci července, 31.7. ,se otevře nový, svěží hypermarket Albert plný čerstvých potravin. V novém oddělení Zdravě s Albertem najdete na jednom místě nově desítky produktů pro zdravý životní styl.

JIHLAVA_webbanner_1044x460px

Hned den poté vás přivítá podstatně zvětšená dm drogerie markt. V drogerii si pro vás na první 2 dny znovuotevření přichystali 20% slevu na vše. Tak se nezapomeňte stavit.

banner Jihlava 1044x460

Zcela nový outfit bude mít již koncem července i klenotnictví Mark Pjetri.

V září k nám budeme lákat všechny milovníky módy do refreshovaného obchodu House.

Postupně bude následovat otevření dalších jednotek a hlavně výrazně osvěžená restaurační zóna se zvětšenou kapacitou míst, a to dokonce o 60! S její rekonstrukcí, bohužel za provozu, započneme v srpnu. 

foodcourt2_1

Tu největší lahůdku pro Vás ale chystáme na úplný závěr v listopadu. V našem nákupním centru otevře svoji prodejnu RESERVED! Prodejna bude navíc dvoupatrová a bude nabízet plný sortiment této trendy oděvní značky.

Všechny novinky a akce, které jsme pro Vás k rekonstrukci nachystali, najdete na speciálním webu www.svezicity.cz