Rekonstrukce v našem nákupním centru se již přehoupla do své druhé poloviny. Hlavní obchody, které nám nejvíce scházely, ALBERT a DM drogerie otevřely v plné parádě na přelomu července a srpna, díky čemuž můžete opět skloubit každodenní nutné nákupy potravin a drogistických potřeb s příjemným brouzdáním po obchodní pasáži a milými nákupy módy, doplňků či elektrovybavení. 

JIHLAVA_webbanner_1044x460px

V polovině července se naplno rozjelo i nové odběrové místo plasmy, PLASMA PLACE, v prostorách bývalé cukrárny Delikana. Každý den, kromě neděle, zde můžete darovat krevní plasmu a spojit tak cca hodinový "odpočinek" s dobrým skutkem. Symbolickou odměnu 600,- Kč pak můžete rovnou utratit v některém z našich obchodů nebo ji, stejně jako my, darovat např. na Dobrého anděla.

IMG_20190806_170238

Během léta se nám zmodernizovaly klenotnictví Mark Pjetri a Ego fashion. Pod eskalátory u Pet Center nám vyrostlo nové CITY BISTRO, kde vám kromě výborných francouzských palačinek, párků v rohlíku, panini a míchaných koktejlů udělají i dobrou kávu sebou. 

IMG_20190904_135354

Těsně před koncem prázdnin přivítalo své malé zakázníky nově otevřené, větší hračkářství SPARKYS, které vystřídalo POMPO.

IMG_20190830_093946 (2)

S koncem prázdnin jsme zároveň spustili rekonstrukci spodních toalet a jídelní zóny. V tuto chvíli vás prosíme o shovívavost s mírným diskomfortem v redukci sezení, který bude vyvážen na konci října zvětšenou kapacitou, a to dokonce o 60 míst, a moderním designem! 

foodcourt2_1

V průběhu září bude uzavřený obchod A3 sport, který se hned z kraje října vyloupne rovněž ve zcela novém provedení. Téměř naproti této jednotce se už pustili pilně do práce kadeřníci ze 100CZK, takže pokud toužíte po novém účesu, přijďte je vyzkoušet.

Pokud byste zatoužili ještě po dovolené na poslední chvíli nebo pro změnu už zvažujete nákup zimní dovolené, pak vězte, že od 1.10. bude naproti Albertu nová cestovní kancelář EXIM TOURS, která si ke svému otevření nachystala slevové vouchery pro své nové zákazníky. V jejím sousedství pak budete moci zakoupit víno z nejlepších moravských vinic v nově otevřené VD Vinotéce. A hned naproti budou pro vás od 2.10. nachystáni O2 Guru pomocníci v nově otevřené jednotce O2. Poradí vám jak s výběrem nového mobilu, jeho instalací, ale také s nastavením vhodného tarifu nebo novou O2 TV.

V prvním týdnu v říjnu by vás měl přivítat nově zrekonstruovaný A3 Sport a hned vedle pak najdete zcela novou značkovou prodejnu TESCOMA.

Úplnou novinkou v našem fashion mixu bude obchod E.L. fashion design, který přinese kromě společenské módy i oblečení pro obchodní schůzky nebo šperkovou bižuterii z vlastní návrhářské dílny. 

V půli října přivítáme zpět také GECO, které se nám od května na chvilku zcela stáhlo. 

A co vás všechny zajímá nejvíce, jsou obchody HOUSE a PEPCO, které se otevřou v druhé půli října.

IMG_20190904_075501

No a slavnostní třešinkou na pomyslném dortu bude dvouposchoďový fashion store módní značky RESERVED, který se odhalí koncem listopadu. A jelikož tu pak už cobydup budou vánoce, tak budete mít opravdu milion možností, kde nakoupit ty nejhezčí a nejmilejší dárky.

Všechny novinky a akce, které jsme pro Vás k rekonstrukci nachystali, najdete na speciálním webu www.svezicity.cz