Asistent/ka prodeje - Plný úvazek

Mobil pohotovost

E-mail: cerna@mp.cz

Popis pozice

MOBIL POHOTOVOST: Asistent/ka prodeje

Zavedená maloobchodní společnost Mobil Pohotovost hledá pro svou nově prodejnu v OC CITYPARK nového kolegu či kolegyni na pozici asistenta/ky prodeje mobilních telefonů.

Nová posila týmu u nás bude:

  • pomáhat našim zákazníkům s výběrem toho nejvhodnějšího mobilního zařízení, příslušenství a/nebo služby a prodávat námi nabízený sortiment
  • vykupovat mobilní telefony od koncových zákazníků
  • přijímat a vydávat reklamační a servisní zakázky
  • pracovat s intrafiremním pokladním systémem
  • pečovat o svou prodejnu tak, aby se u nás zaměstnanci i zákazníci cítili co nejlépe :-)

Co za to nabízíme:

  • kromě skvělého mzdového ohodnocení i zajímavé prodejní bonusy
  • stravenky, aby bylo dost sil do práce :-)
  • telefonní tarif zdarma (protože dobře víme, že bez telefonu to dneska nejde :-))
  • zázemí silného hráče na trhu mobilních telefonů
  • práci v malém týmu kolegů na moderní pobočce
  • slevy na sortiment společnosti i servisní práce
  • pravidelná školení a teambuildingy
  • možnost získat cenné zkušenosti v oblasti prodeje a zákaznického servisu a zároveň se neustále vzdělávat v atraktivním oboru mobilních technologií

Co od uchazečů očekáváme:

  • věk nad 18 let
  • min. SŠ vzdělání s maturitou (podmínkou)
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • zkušenosti z prodeje a/nebo zákaznického servisu
  • čistý trestní rejstřík
  • odolnost vůči stresu a pozitivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu (práce ve směnách, včetně občasných víkendů)
  • znalost práce na PC a alespoň základy angličtiny
  • setrvalý úsměv ve tváři :-)

Přidejte se k nám, těšíme se na Vás!

Své CV posílejte na cerna@mp.cz. Více informací o nás najdete také na www.mp.cz.